• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shkarkon muzike, gjobe 700 mije euro

E3

Anëtar i Nderuar
Shkarkon muzike, gjobe 700 mije euro
Perfundon ne telashe nje student i Universitetit te Bostonit. Duhet t'i paguaje rreth 700 mije euro kater shtepive diskografike, pasi ka shkarkuar muzike online pa kerkuar me pare lejen e tyre.

Joel Tenenbaum pranoi perpara gjykateve se shkarkoi rreth 30 kenge, duke kryer keshtu aktin e dyte te piraterise se ketij lloji ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Per te shkarkuar dhe shperndare file perdori kompjuterin e prinderve dhe nje kompjuter tjeter ne universitet. *tch*
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Upss po une sa duhet te paguaj :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
gjera te vogla nje 800 mijeshe me te europes

Po ate per 30 kenge e denuan 700 mije mua per mbi 20 mije sa me vjen llogaria :( mos ze dhe filmat....
 
Private conversations
Help Users
    Top