• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Lea_ks

Antar Aktiv
Po hera e par qe takohesh me nji person te panjohur zakonisht shikohesh ne sy e jo ne kemb,keshtu qe ma mer mendja se pari shikohet fytyra edhe pse mua me pelqen qe mashkulli te ket trup shum te mir,mendoj trup me forma...hmmmm
 

CannibaL

The Wisher .
Vendndodhja
Pyet nese ke Guxim !
Andi Ballshi :
Nuk eshte e vertet se se pari dahurohemi ne sy, kur ata mund t'i veshtrijme . edhe me zemer, vetem pasi t'na ofrohen afre, ndersa shtati, fytyra, floket na terheqin edhe disa metra largesi. Kaq sa par t'ia nisur.Bum!
Raste te Rralla jan keto :D Veq ato vajzat qe mashtrohen Laht dashurohen shpejt Dhe perfundojn shpejt :D

Loqkamani-------->

Se pari i shikoj Syt , Fytyren dhe me pastaj pse jo edhe trupin :D
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Po lere se asnjeri se pranon qe shikova poshte syve po shumica besoj cunat me teper poshte syve shikojne ne pergjithesi :D Une sa per veten kam veshtrim te shpejte edhe pa e kuptuar ajo kam pare edhe hollesite me te vogla :D Profesion e passion :p
 

Pantera

E ZEZE!!
Vendndodhja
In your mind
Padyshim qe fytyra eshte ajo qe bie ne sy fillimisht sepse ky eshte kontakti i pare ku ti mundohesh te studiosh disi natyren e individit....sidomos syte qe jane pasqyra e shpirtit e gjithsecilit... ;)
Taniiiii edhe trupi jo se eshte i parendesishem ore....mos me keqkuptoni...ka shume rendesi.... LOL :p
 

fjerakja

Antar Aktiv
Mosha
31
Vendndodhja
london
varet njeriu ...ka qe dashurohen dhe nga karakteri...un eprvete shof karakterin si njeri as longa as he respekt me is truth with me im happy or mirkutpimi..ka shum lidhej ne kendin e bashkebisedimit etj
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
varet njeriu ...ka qe dashurohen dhe nga karakteri...un eprvete shof karakterin si njeri as longa as he respekt me is truth with me im happy or mirkutpimi..ka shum lidhej ne kendin e bashkebisedimit etj
Karakteri do kohe te njihet tek nje njeri. Pyetja eshte cfare te terheq vemendjen, ose ku perqendrohesh kur takohesh per here te pare...

Per temen e kam thene une, trupin se fytyra sduket nga larg, pastaj kur te afrohet shikoj fytyren... :D
 

fjerakja

Antar Aktiv
Mosha
31
Vendndodhja
london
hahah karamele zana ...degjo un e shof nje cuk nga menyra e bisedimit sjelljes ne bisede gje qe kjo sdo kohe te njihet per ekte kisha fjalen
 
Top