• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

El'Mejor

Daja
Atehere shikimi edhe pershtypja e pare tek nje person , Shumica thone qe gjeja e pare qe shikojne jane syte etj dashuri me shikim te pare etj..
Nje shok i imi i thote je vajze u dashurova me nje shikim me syte e tu ..I pergjigjet vajza atje ku po shikoje ti skam syte une ..!
Ju ke shikoni me shume tek nje person qe sapo njihni fytyren apo trupin ..?
 

El'Mejor

Daja
Po normale se ti je cun romantik prandaj te intereson me shume fytyra e shikon ne sy ti femren :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
i shikoj me vemendje dicka qe vetem fytyre smund te quhet
 

El'Mejor

Daja
Po pra syte sic shikonte edhe ai shoku im ne cunat i kemi fiksim fytyren edhe syte , apo jo angel_devil :D
 

PAZUZU

Dark Knight
pergjigje

un i shikoj fytyren dhe veshjen se trrupin e ka te mbuluar me rroba heren e pare..........:kercim:
 

fshatari

Anetar
se pari e shikoj karakterin dhe pastaj te tjerat
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?
nese do nje pergjigje te shkurte mendoj se te dyja bashke por me shume rendesi do kishte fytyra......

Atehere shikimi edhe pershtypja e pare tek nje person , Shumica thone qe gjeja e pare qe shikojne jane syte etj dashuri me shikim te pare etj..
Eshte e verte qe shikohen syte e ato sy mud te te bejne per vete.... por sa i perket dashurise une e kam thene e e them se per mua dash. me shikim te pare nuk ka por ajo eshte pelqimi i tepruar ne takimin e pare....pastaj varet se si te shkojne mardhenja kuptoheni skuptoheni aty mund te hyshg ne dashuri... nuk mund ta duash nje njeri pa e njjohur ate e vetem nga paraqitja e tij/sj.

i shikoj me vemendje dicka qe vetem fytyre smund te quhet
Ja mistreci me syte etij djallezore :p

un i shikoj fytyren dhe veshjen se trrupin e ka te mbuluar me rroba heren e pare.....
trupi i/e bukur dallohet edhe me rroba.. te mbuluar...

se pari e shikoj karakterin dhe pastaj te tjerat
po si do ja shikosh karakterin qe te fillime e saj...(te njohjes) besoj se ketu po flitet per momentet e para fytyra, trupi...
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
xhdo gje eshte me orare .... paradite masdite gjoja e pare qe shoh eshte syte e fytyra ... po qe mbremje fillimisht shikoj prapanic e gjoks , pastaj tjerat :p
 

El'Mejor

Daja
Zgjidhje perfekte me orar mos ngaterrohesh edhe kjo nje e zgjidhje e mire do ishte , Po takimin e pare sdo e ndaje ne tre faza dreke darke mbasdite apo gabohem ?
 

prodigious

I perjashtuar
Trupin. Po e pat trupin sexy, sa me te keqe ta kete fytyren aq me terheqese eshte. :)
 

deni_boy

i_embeli
e shof nga komet e ederi nga koka jo vetem syt dhe vetem fityren.....po i pe vetem syt ja eshte sakate ajo hahahah:p:p:p hahaha.......te teren mer vlla si eshte si femer si trrup bukurine e te gjitha ku ka atyyy
 

Kejla

Anëtar Aktiv
trupin , gjatesine sidomos e kam fiksim
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Qe nga larg nuk ia shikoni dot fytyren... Shikohet njehere nga trupi, pastaj duke u afruar fillon te shikosh levizjet e trupit, mimiken e fytyres, pastaj kur afrohesh me afer shikon syckat qe shenderitin, buzeqeshjen e embel, dhe pastaj (te shpresojme) qe edhe fjalet qe te dalin nga ato buze te bukura, te jene te embla dhe te zgjuara... :D
 

Didi

C'est la vie.
Po tani normale qe kur shikon nje person x here te pare do ta veshtrosh nga koka te kembet .duke filluar nga fytyra e zbritur posht..:D:D
Se po se pe mire heren e pare kur do ta veshtrosh mire pastaj:p..!
 
Nuk eshte e vertet se se pari dahurohemi ne sy, kur ata mund t'i veshtrijme . edhe me zemer, vetem pasi t'na ofrohen afre, ndersa shtati, fytyra, floket na terheqin edhe disa metra largesi. Kaq sa par t'ia nisur.Bum!
 

Her

Antar Aktiv
Te hecuren
 

Lea_ks

Antar Aktiv
Po hera e par qe takohesh me nji person te panjohur zakonisht shikohesh ne sy e jo ne kemb,keshtu qe ma mer mendja se pari shikohet fytyra edhe pse mua me pelqen qe mashkulli te ket trup shum te mir,mendoj trup me forma...hmmmm
 

CannibaL

The Wisher .
Andi Ballshi :
Nuk eshte e vertet se se pari dahurohemi ne sy, kur ata mund t'i veshtrijme . edhe me zemer, vetem pasi t'na ofrohen afre, ndersa shtati, fytyra, floket na terheqin edhe disa metra largesi. Kaq sa par t'ia nisur.Bum!
Raste te Rralla jan keto :D Veq ato vajzat qe mashtrohen Laht dashurohen shpejt Dhe perfundojn shpejt :D

Loqkamani-------->

Se pari i shikoj Syt , Fytyren dhe me pastaj pse jo edhe trupin :D
 

El'Mejor

Daja
Po lere se asnjeri se pranon qe shikova poshte syve po shumica besoj cunat me teper poshte syve shikojne ne pergjithesi :D Une sa per veten kam veshtrim te shpejte edhe pa e kuptuar ajo kam pare edhe hollesite me te vogla :D Profesion e passion :p
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
lol ti Ducati hap keto tema ee...!Une Nuk i shof as ftyren as trupin per mua keto skan shume rendesi ..vetem une nqs ndjhem mir me x preson ...dhe jam ok :)
 

El'Mejor

Daja
Po te dime te pakten statistikat se une jam i sigurte se me shume se 50% jane te turpshem si shikojne dot femrat ne sy :D
 

diall

Anëtar i ri
Ka Qene Fytyra qe me ka bere pershtypje per here te pare :) qe me kane te magjepsur pas saje...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Po tani normale qe kur shikon nje person x here te pare do ta veshtrosh nga koka te kembet .duke filluar nga fytyra e zbritur posht..:D:D
Se po se pe mire heren e pare kur do ta veshtrosh mire pastaj:p..!
sa genjeshtare qe beheni ju femrat mua me kane thene qe me pare shikoni poshte lart jo lart poshte LOL LOL LOL
 
Top