• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shikimi,dhe sekretet e tij!

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Pershendetje do doja te dija si te dallojme nje femer,ne qoftese shikimi im i jep bezdi apo,e josh dmth ajo nuk i reziston dof shikimit etj, pra si ti kuptojme keto situata, si duhet te sillemi etj,flm
 

sensuu

sweet
Titulli: Shikimi,dhe sekretet e tij!

po bezdiset robi nqs rri gjithe kohes duke e pare....
nqs ajo kthen koken ,mundohet qe ti shmanget shikimit tend ose behet shume serioze ,jo entuziaste qe po e shef...nuk buzeqesh ,,,atehere po e bezdis :D
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Shikimi,dhe sekretet e tij!

Po kuptoj jam shum dakord, dmth kur shofim rastin pozitiv,eshte ky momenti i ndonje komplimenti?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shikimi,dhe sekretet e tij!

Je duke dashur te diskutosh mbi sekretet e joshjes permes shikimit apo sekretin e shikimit se me duket i ke kompliku pakez gjonat.

Megjthate ajo firma yte te verboka syte (nga madhesia e fontit) dhe ndoshta ste kan vu re shefat e forumit se dikur e ndalonin nje gje te tille :kapele
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Shikimi,dhe sekretet e tij!

Code:
Ne fakt po ke koh shpalosi te 2-ja
joshjes permes shikimit apo sekretin e shikimit

Code:
[COLOR=#0000ff]sa per firmen..sigurisht po ju krijoi problem me dergoni nje pm ahaha:P mos na turpero ketu o0[/COLOR]
 
Last edited:

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Shikimi,dhe sekretet e tij!

pershendetje do doja te dija si te dallojme nje femer,ne qoftese shikimi im i jep bezdi apo,e josh dmth ajo nuk i reziston dof shikimit etj, pra si ti kuptojme keto situata, si duhet te sillemi etj,flm
KOMUNIKIMI!

Prandaj na ka dhene zoti goje e sy e veshe :ciaoo:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Shikimi,dhe sekretet e tij!

Shum that pergjigjet lol........
Loverburre...Varet tek femra,mos harro se ke femra te ndjeshme,femra moskokecarese,femra garipe etj etj...Varet ca kerkon ti,varet si te pergjigjet ajo...Tani ka raste qe femra te flet : He cke qe sheh(keta tipe i kam qejf:p)...Ke femra qe te lene me xhentilese te te shmangin ose te heqin syte kur takohen me syte e tu...Ke reagime te tjera te tipit,te skuqet(femra te turpshme)...Varet ku gjuan dhe ti...

Mua kur me bezdis nje shikim,zakonisht nuk reagoj fare,injoroj fare personin,bej sikur se shoh fare,le te shtrihet ne toke ai po deshi,le te therrase e te ngreje zerin,une nuk reagoj:)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pershendetje do doja te dija si te dallojme nje femer,ne qoftese shikimi im i jep bezdi apo,e josh dmth ajo nuk i reziston dof shikimit etj, pra si ti kuptojme keto situata, si duhet te sillemi etj,flm
Me ngjo mu...ai shikimi yt vrastar vetem bezdi qe nuk jep 😉
 
Top