• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shetitorja e Vlores, "Lungo Mare"

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Kryeministri Rama ka premtuar se para sezonit turistik te 2015 kjo Shetitore do jete gati.
Uroj te realizohet ky projekt madheshtor!

[video=youtube;5CLW-ZvnWr4]http://www.youtube.com/watch?v=5CLW-ZvnWr4[/video]
 
Titulli: Shetitorja e Vlores, "Lungo Mare"

Mbase e con deri ne fund si plan, 2015 erdhi .
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Shetitorja e Vlores, "Lungo Mare"

Ma para shkojme ne hone se e bon Ed rama kete
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shetitorja e Vlores, "Lungo Mare"

Shum bukur duket, por edhe po u be, s'lejne gje kafshet pa shkaterruar aty prape se prape.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Shetitorja e Vlores, "Lungo Mare"

Nqs do ndertohet kjo shetitorja, nje pjese e mire e plazhit ajo pak rere qe eshte do zhduket fare duke i lene
vendin pjeses me cimento. Eshte e vertet qe duke e pare keshtu duket goxha gje e mire por kushedi sa miliona
jane hehdur poshte vetem per te paguar arkitektin qe ka bere kete projekt njehere lere leket qe duhen per
te filluar punimet nqs do e nisin!

Se kuptova perse i kane vene kete emrin "lungo mare" kur e ke shqip shetitore c'te duhet emri ne italisht saper
te futur fjale te huaja ne mes!
 
Top