• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shes votën! SHBA përgjigjet me mesazh

Një foto po qarkullon në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një ofertë për të shitur votën.

Oferta nuk është botuar nga portali 100Oferta, megjithatë këto ditë online ka diskutime për vlerën e votës.

Kjo ka bërë që ambasada amerikane të postojë në FB një mesazh, ku lexohet: “Vota jote përcakton të ardhmen tënde, të ardhmen e qytetit apo fshatit tëndë, dhe të ardhmen e demokracisë tënde. Merr pjesë në të ardhmen tëndë. Vendos ti për veten tënde”.
mapo


 
Top