Sherri i fëmijëve çon në përleshjen e kunatave, 36-vjeçarja përfundon në spital

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sherri i fëmijëve çon në përleshjen e kunatave, 36-vjeçarja përfundon në spital

screenshot-17_1465821158-229387-633x320.jpg
Dy kunata janë përleshur me njëra-tjetrën për shkak të sherrit të nisur nga fëmijët. Sipas policisë Rudina M., 35 vjeçe, banuese në Lushnje, akuzohet se gjatë ditës së djeshme ka goditur me bastun druri motrën e bashkëjetuesit.

35-vjeçarja, e cila është arrestuar raportohet që të ketë goditur me shkop në kokë shtetasen E.V., 36 vjeçe, e cila është motra e bashkëjetuesit. Prej plagëve të marra, gruaja ka përfunduar në spitalin e Lushnjës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nga të dhënat paraprake, thuhet se gjithçka ndodhi pasi dy fëmijët e grave po ziheshin mes tyre, duke bërë që në konflikt të përfshihen dhe nënat. Pas sharjeve me fjalë 35- vjeçarja ka nisur të godasë kunatën, duke e bërë për spital. Pas kësaj, e dhunuara e ka denoncuar kunatën e saj në polici. Rudina M., 35 vjeçe është arrestuar nën akuzën e dhunës në familje.

g.shqip
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Shih dreqja, nga djerset i paska humbe dhe ngjyren pantollonave aty ;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne jeten time kane qene disa gjera qe me jane neveritse vetem si ide pa le me si veprime.
Nder to;

Kur dy femra zihen,apo hapin duele injorante.
Ose kur dy femra bejne si dy gjela te pa-bisht,neper ironi , pa le me kur kapen ne meshkuj e xhelozi ndaj nje mashkulli,
Dhe e treta smund te konceptoj se si nje femer vene dore mbi nje femer tjeter.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Mbaj mend nenen time sahere grindesha une me ndonje shoqe e si te vogla qe ishim shkonim tek mamate tona e ankoheshim,ajo akuzonte mua e une ate e s'merrej vesh gje ahaha :p ..e pastaj ime me nje buzeqeshje :"He se ju femije jeni,sot zihi neser pajtohi" mundohej mos mbante anen e asnjeres ne menyre te tille qe mos ndihej asnjera pale keq...na jepte nga nje karamele te dyjave ose nga 5 leke e na dergonte te blinim akullore...kshu beheshim prap shoqka as debat asgje :)

Me keto qe shoh ncncnc palaco njerez,si per meshkujt e per femrat...kur shikon sjellje te tilla nga me te rriturit qe duhet te jene shembull e c'te presesh nga femijet me pas..!
 

Monique

With or Without u
Lushnja godet serisht lol
Kot i ka dal nami ktyre per manare....kto te shtrijne ne toke per i llafe lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po si quhet halla e femijes?

Artikulli eshte totalisht out Monika
Aty as Nuk permend Halle as daj Dhe as nese femija eshte i bashkejetuesit apo nipi/mbesa e "kunates"

Une me aq sa Kam njohuri Nuk di te quhet kunate motra e bashkejetuesit:p
Motra e burrit po...
Gjithsesi this is not the point...
The point eshte qe kjo "ngjarje" Nuk duhet te ishte fare neper gazeta :p
 

Fly

Larguar
Quhet kunate kur do ta afrosh te shkosh mire, ne sy te vellait.
Ne rast te kundert quhet: ajo k... shtriga qe bashkjeton me vellain.

P.s: si quhet kur femijet i ke me gruan e dikujt tjeter? Qe normalisht prap i thone halle?
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Quhet kunate kur do ta afrosh te shkosh mire, ne sy te vellait.
Ne rast te kundert quhet: ajo k... shtriga qe bashkjeton me vellain.

P.s: si quhet kur femijet i ke me gruan e dikujt tjeter? Qe normalisht prap i thone halle?

Po clidhje ka, nese kalon mire beje shoqe:p
Kunate Nuk quhet

Kete te fundit se mora vesh! Si quhet kur femijen e ke me gruan e dikujt tjeter dmth jo me gruan tende?:D
Femija mbetet femije
Ndersa babai bastard :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Mua meqeshet me rastin ne temë: ne fakt motra e bashkejtuesit nuk quhet kunate, porse figurativ ashtu njihet ....

porse edhe eshte per ti dhen vulë, se kunatat shum rralle kan nje figurë pozitive... veqante ne popullin tonë keshtu eshte.
 
Top