• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shërohen 36 persona nga Covid-19 gjatë në 24 orët e fundit në Maqedoni

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Shërohen 36 persona nga Covid-19 gjatë në 24 orët e fundit në MaqedoniNë 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore, ka më shumë të shëruar, më pak të infektuar dhe një i vdekur.
Nga 408 qytetarë të testuar, janë regjistruar 26 raste me Kovid 19. Më së shumti në Shkup, 11, ma pas në Strugë6, Tetovë 3, dy të sëmurë të në Kumanovë dhe nga një në Manastir, Gostivar, Vinicë dhe Demir Kapi. Numri i përgjithshëm ka shkuar në 1326, ndërsa mbi 14 mijë qytetarë janë testuar për korona virus. Më shumë të sëmurë me Korona virus ka në Shkup, Kumanovë dhe Dibër.

Ministria e shëndetësisë njoftoi se në klinikën infektive në Shkup ka vdekur një pacient 80 vjeçar nga Shkupi i cili në klinikë është shtruar nga e marta. Numri i personave të vdekur është 57. Për 24 orë janë regjistruar edhe 36 raste të pacientëve të shëruar. Dy prej tyre janë shëruar në spital, ndërsa 34 në kushte shtëpiake. Në Maqedoni deri tani ka 337 qytetarë që llogariten si të shëruar. Ministri Venko Filipçe pret që me mbajtjen e maskave të zvogëlohet numri i të infektuarve nga Korona virusi.Top Channel
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me sillni ndonje teme ku do te thote qe iku virusi, se ktyre nk i'u besoj aspak me.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Hahahahahahahahahahahahahaahha

Impakt ti je nje dhe i vetmi im, kte se ndryshon askush dhe asgje:p
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Hahahahahahahahaah mendova se do thuash c'eshte kjo hapesire boshe dhe do me shkonte huq:p
 

Desa

Temet Nosce
@Vajza thuhet gjë si e impakton ky përmirësim hapjen e rrugëve internacionale?
 

Mogli

😁😁😁
Po....xhamadani vija vija trose bithen rri te shpia....po nuk ishte lezha destinacion ska linje te hapme :p
 

legjenda

Tetova
By
S F
-
April 25, 2020
1Advertisment
Dy persona, një nga Gostivari dhe tjetri nga Shkupi, që kanë vuajtur nga sindromi Down, janë viktima të reja të Covid-19 në Maqedoni të Veriut.
Kështu, numri i përgjithshëm i të vdekurve u ngrit në 59 persona.
Alsat ka mësuar se sot ka humbur jetën edhe një tjetër person, nga grupi i pacientëve më kritikë nga Kumanova, por ai do të regjistrohet në raportin e nesërm të Ministrisë së Shëndetësisë.


Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 41 raste të reja pozitive të koronavirusit nga gjithsej 728 teste të kryera në 24 orët e kaluara.
Shumica e rasteve të reja janë në Shkup – 17, nga 8 persona pozitiv me koronë ka në Kumanovë dhe Prilep, katër në Tetovë, dy në Veles dhe një në Strugë dhe Manastir.
Numri i përgjithshëm i të infektuarve është 1.367.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
@Vajza thuhet gjë si e impakton ky përmirësim hapjen e rrugëve internacionale?
Desa akoma nuk ka lajme per hapjem e rrugeve internacionale ,por sipas shpekulimeve eshte e mundur nga mesi i muajit Maj . Por sa eshte e sakte dhe e sigurt nuk e di.
 
Top