• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shenjat me kreative per WC

Aki

misfit
Kur shkoni ne restoran, kinema, apo qender tregtare perhere kerkojme ato shenjat standarde qe tregojne cila do jete per meshkuj, cila per femra, por ka vende qe perdorin kreativitetin e tyre per ta paraqitur kete dallim. Ja disa prej tyre:
Ju pelqeu ndonjera? Po kishte ndonje qe u beri konfuz e menduat oops te cila duhet te shkoj tani?
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Shenjat me kreative per WC

Disa te ndihmojn, jo per gje por kur jane te thjeshta te corodisin komplet. Duhet te rrish disa sekonda te kuptosh ku duhet te futesh,
kur ka njerez brenda qe duken je me fat por kur ska njeri thuaj. lol
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staf në FV.AL
Titulli: Shenjat me kreative per WC

Disa te ndihmojn, jo per gje por kur jane te thjeshta te corodisin komplet. Duhet te rrish disa sekonda te kuptosh ku duhet te futesh,
kur ka njerez brenda qe duken je me fat por kur ska njeri thuaj. lol
Sidomos kur je me nxitim dhe futesh tek dera e pare qe te del perpara lol
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shenjat me kreative per WC

Eshte nje lokal ne Tr, Trinity i ka toilet te bukura, ke qejfe te ikesh vetem qe te rrish aty :p
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shenjat me kreative per WC

Keto dy shenjat e fundit qenkan me te paparat edhe do jene me ndonje WC ne Shqiperi,se keto kohet e fundit rinia i perdorin shume keto dy frutat ne fjalor. lol
 
Top