Shenjat e Horoskopit që janë “mjeshtra” të flirtimit

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po dhe sikur te ishte do e kisha ba edit zdo e kisha publiku demin?
I mErr te keqen demitt,se po tu sulem ben not si peshk ti duke ikur ajahahaga
 
Top