Shenjat e Horoskopit që janë “mjeshtra” të flirtimit

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Binjakët

Flutura sociale e Horoskopit nuk mund të jetë e para në këtë listë. Si Binjakë ju përshtateni lehtësisht me situatat dhe në harmoni me temperamentin tuaj shpirtëror dhe shoqëror. Nuk do të flirtoni pa dallim me të gjithë, por do të përqendroheni tek personi që tërhoqi interesin tuaj. Humori juaj i veçantë gjithashtu luan një rol në këtë. Ju përdorni taktikat dhe lëvizjet e duhura, ju zgjidhni “viktimën” tuaj dhe magjepsni.


Luani

Ju pëlqen të keni vëmendjen të përqendruar tek ju. Flirtoni intensivisht, guxoni dhe dini si t’i bëni të tjerët t’ju kushtojnë vëmendje. Ju jeni bujarë dhe dini si ta bëni personin tjetër të ndihet rehat me ju. Do të kërkoni sulmin më origjinal dhe do të “sulmoni”. Shakatë dhe sjelljet tuaja do të magnetizojnë “gjahun” tuaj, ndërsa inteligjenca juaj do ta “kapë” atë.

Peshorja

Falë Afërditës që është planeti juaj, Peshorja, ju pëlqen flirtimi dhe parathënia. Jeni të njohur për nevojën tuaj për ekuilibër, por edhe për aftësinë tuaj për të bërë gjithçka romantike. Ju pëlqen vërtet flirtimi, edhe pse kur filloni zakonisht keni diçka më të gjatë në mendje. Sharmante dhe tërheqëse, ajo flirton aq pa mundim saqë ndonjëherë as nuk e kupton.

Akrepi

Ashtu si me Binjakët, prania e Akrepit në këtë listë nuk është befasuese. Ju flirtoni intensivisht, në një mënyrë misterioze dhe seksi. Lëvizni me shumë besim dhe doni të njiheni mirë me njëri -tjetrin. Do ta mbani interesin e personit tjetër me pyetjet tuaja të thella dhe interesante.

Peshqit

Kur bëhet fjalë për romancën dhe emocionet ju dini disa gjëra më lart, Peshqit. Ju e gjeni lehtësisht magjinë në gjithçka, gjë që i bën të tjerët të duan të jenë pranë jush dhe ndikon drejtpërdrejt në aftësinë tuaj për të flirtuar. Ju dukeni të turpshëm dhe të turpshëm, por flirtoni me shumë shkathtësi. Kur vendosni, fjalët dhe veprimet tuaja nuk i lënë vend tjetrit që të rezistojë.
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Gjyse shale ka nxjerr ?
Qiqa imagjino çik ?
Sexy Sizzle GIF by Philips Norelco
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Ngaqe ishte pjesa astrologjise….demi me hy ne rruge zotit ka nevoje per peshk ne realitet ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Kshtu kur flitet mir per luanin ne horoskop mir eshte?ne realitet luanin se kam qef,se eshte i dhunshem ndaj njerzve.
 
Top