• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shembet Teatri Kombëtar!

Desa

Temet Nosce
@Ridexxx ti e din se ke gëzuar respektin tim jo më pak se antarët tjerë.
Nuk ke pse të më kërkosh ndjesë mua, por nëse e ndjen se duhet ta bësh, drejtohu personit/personave që ju ke vu epitete.
Mora pjesë vullnetarisht në bisedë dhe ishte kënaqësi.
Falemmderës edhe ty.
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
@Ridexxx ti e din se ke gëzuar respektin tim jo më pak se antarët tjerë.
Nuk ke pse të më kërkosh ndjesë mua, por nëse e ndjen se duhet ta bësh, drejtohu personit/personave që ju ke vu epitete.
Mora pjesë vullnetarisht në bisedë dhe ishte kënaqësi.
Falemmderës edhe ty.
Ok, ndjese atyre qe ju kam vene epitete.

Edhe per mua kenaqsi te diskutoj me ty.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Landa 1 lere gishtin por ku ishit ju kur e prishen.Kshu me germa te gjithe u preken me vepra beri gje populli apo dolen 5 pleq edhe kujtonin se sdo hanin dru.😉
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Nuk e di sa me ka lenduar kjo , dua te mos flas por eshte e pa mundur, lexoj keto dite shume shume informacione , publik nga te gjitha ngjyrat , por zemerimi kete rradhe eshte shume i fort , mund te jene kundra ketij debati 5 % ma 95 % eshte kundra kryetarit bashkise se shpejti jemi ne zgjedhje rrenjesore .
 

Tomka

Anëtar i ri
Edhe që e prishen shume mire bene.Lek do marrin dhe do ju bejne një me te bukur se ai kotec pasi vetem teater nuk quhej.Do e bejne tiranen brodway 🤪
Yttt komuniste lol
Do thoshte Budina po tet lexonte 😛

Meqe ra llafi italjont kishin miratu shembjen e legjendarit San Siro ndertim i vitit 1926 🤔.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Smerrem me politike as me ka intersuar ndonjehere.Di vetem te them qe cdo qytet nuk eshte sic ka qene.Un e shikoj x mire gjithe keto ndryshime.Krahasoj si kane qene dhe si jan bere.Kaq .Rip teatro Jo per gje por te prishi nje shoku im pas lalit qe ja hongsha zemren 🤪
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
@Landa 1 lere gishtin por ku ishit ju kur e prishen.Kshu me germa te gjithe u preken me vepra beri gje populli apo dolen 5 pleq edhe kujtonin se sdo hanin dru.😉
Prit prit ... kur u hodh diktatura ishin qytetaret e Tiranes qe u ngriten dhe me vone u derdh gjithe vendi . Edhe kete here mos u befasoni nga qytetaret e Tiranes Shkoder Dures kavaje Berat etj etj
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Prit prit ... kur u hodh diktatura ishin qytetaret e Tiranes që u ngriten dhe me vone u derdh gjithe vendi . Edhe kete here mos u befasoni nga qytetaret e Tiranes Shkoder Dures kavaje Berat etj etj

Dures ??? E me mire ne me Dru jemi mesuar. Nuk shtyhet jeta po nuk ta skuqi njehere tjetri 😂😂😂😂😂😂😂
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Smerrem me politike as me ka intersuar ndonjehere.Di vetem te them që cdo qytet nuk është sic ka qene.Un e shikoj x mire gjithe keto ndryshime.Krahasoj si kane qene dhe si jan bere.Kaq .Rip teatro Jo per gje por te prishi një shoku im pas lalit që ja hongsha zemren 🤪
Shoku yt do haj burgun
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Smerrem me politike as me ka intersuar ndonjehere.Di vetem te them që cdo qytet nuk është sic ka qene.Un e shikoj x mire gjithe keto ndryshime.Krahasoj si kane qene dhe si jan bere.Kaq .Rip teatro Jo per gje por te prishi një shoku im pas lalit që ja hongsha zemren 🤪
L.... di ti stimuloj famozet me nga nje çeles " Qytetar Nderi" sic ja dhuroi familjes se arkitektit Italian Gheraldo Bosio . Ai çelës ishte per te mbyllur historine atij arkitekti dhe per tjahedhur ne ERË ( i pa besë)kete ben kryetari bashkise( qytetar i pa denjë)
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
L.... di ti stimuloj famozet me nga një çeles " Qytetar Nderi" sic ja dhuroi familjes se arkitektit Italian Gheraldo Bosio . Ai çelës ishte per te mbyllur historine atij arkitekti dhe per tjahedhur ne ERË ( i pa besë)kete ben kryetari bashkise( qytetar i pa denjë)
Eme mire qetsohu se un nga fshati jam nuk I mbyllim dyert me celsa por I vendosim shulin mbrapa 😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Me vjen keq kush nuk arrin te kuptoj se cfare ndodh 😥 ai zhgaraviti fytyren e njerezise , por ky popull me kete korone ju eshte pastruar opiumi i shume viteve dhe jane zgjuar BESOMËNI ne kete mendim ( une keto studime bej ).
 
Top