• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SHBA, zbulohet rrjet masiv i pedofilisë

SHBA, zbulohet rrjet masiv i pedofilisë

245 persona janë arrestuar në 6 vende të ndryshme, pjesa më e madhe në Amerikë, nën akuzën për pedofili.
Një aksion policor i quajtur “luledielli”, ka ndërmarrë hetim përmes agjentëve federal, duke arrestuar 245 persona, shumica e tyre amerikan. Për momentin, hetuesit nuk kanë dashur të bëjnë të ditur vendet e përfshira, por disa prej të arrestuarve janë ndjekur edhe në Meksikë.
Pjesa më e madhe viktimave janë fëmijë amerikanë, me mosha të ndryshme, duke filluar nga 2 vjeç.
/mesazhi/
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: SHBA, zbulohet rrjet masiv i pedofilisë

Pergezime per luften e pakompromise qe po i behet kesaj te keqe nga policia e mjere femijet qe jane ne dore te ketyre te krisurve e sidomos ne ato vende ku femijet jane fare te pambrojtur dhe nuk gezojne asnje te drejte.
 
Top