• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SHBA në ndihmë të Shqipërisë, 900 mijë dollarë për luftën kundër Covid-19

legjenda

Tetova

  • Shpërndaje

13:45 20/05/2020
SHBA do t’i vijë në ndihmë Shqipërisë në luftën kundër Covid-19, duke dhuruar edhe 900.000 dollarë, duke e çuar kështu totalin në 2 milionë dollarë.

Këto para do të shkojnë për laboratorë, gjurmim të rasteve si dhe ndihmë teknike.

“Kjo mbështetje ecën në vazhdën e 700 milionë dollarëve ndihmë totale të dhënë prej vitit 2000. Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të jenë gjithnjë krah miqve dhe do të udhëheqin luftën kundër kërcënimeve globale”, u shpreh Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim. /tvklan.al
 
Top