• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sfida ndaj Kardifit, Leisteri vendos të mos fluturojë me avion

Delirium

Lugdunum
Vendndodhja
Luganville
Takimet e kësaj fundjave të Premier Ligës do të zhvillohen normalisht sipas axhendës, pavarësisht vdekjes tragjike të presidentit të Leiçesterit.

leicester-9334-470x273.jpg

Por, klubi e ka anuluar planin për të fluturuar drejt Kardifit për ndeshjen e së shtunës, pasi udhëtimi me avion është konsideruar i pandjeshëm për rrethanat në të cilat humbi jetën presidenti i “dhelprave”, Vikai Srivadhanaprabha, dhe 4 personat e tjerë që ndodheshin në bordin e helikopterit të tij. Skuadra ka vendosur që të udhëtojë me autobus drejt Uellsit, udhëtim që zgjat 3 orë

2451931-50937355-2560-1440-470x264.jpg


/Panorama Sport/
 
Top