• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Serie A 2015 - 2016

Serie A 2015 - 2016

 • Atalanta

  Votat: 0 0.0%
 • Bologna

  Votat: 0 0.0%
 • Carpi

  Votat: 0 0.0%
 • Chievo

  Votat: 0 0.0%
 • Empoli

  Votat: 0 0.0%
 • Fiorentina

  Votat: 0 0.0%
 • Frosinone

  Votat: 0 0.0%
 • Genoa

  Votat: 0 0.0%
 • Napoli

  Votat: 0 0.0%
 • Palermo

  Votat: 0 0.0%
 • Roma

  Votat: 0 0.0%
 • Sampdoria

  Votat: 0 0.0%
 • Sassuolo

  Votat: 0 0.0%
 • Torino

  Votat: 0 0.0%
 • Udinese

  Votat: 0 0.0%
 • Hellas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  5
 • Poll closed .

Aver

VIP
Ekipet pjesemarrese:

 • Atalanta
 • Bologna
 • Carpi
 • Chievo
 • Empoli
 • Fiorentina
 • Frosinone
 • Genoa
 • Internazionale
 • Juventus
 • Lazio
 • Milan
 • Napoli
 • Palermo
 • Roma
 • Sampdoria
 • Sassuolo
 • Torino
 • Udinese
 • Hellas
 

Aver

VIP
Titulli: Serie A 2015 - 2016

E shtova edhe sondazhin.

Tani e keni mundesine te votoni per ekipin e zemres apo ekipin qe mendoni se e merr titullin sivjet ne Serie A.
 

Aver

VIP
Titulli: Serie A 2015 - 2016

Sot fillon liga italiane Serie ALiga italiane Serie A, nis edicionin e ri 2015/2016, sot prej orës 18:00.
Ndeshja mes Verona-Roma do të jetë hapëse e edicionit të ri të ligës që luhet në “Stadio Marc'Antonio Bentegodi”. Ku romakët edhe njëherë kanë treguar fuqinë e tyre pasi që e kanë forcuar mirë ekipin me transferimet e bëra.
Ndeshja e dytë për ditën e shtunë e zhvillon edhe një tjetër ekip romak, Lazio që e pret Bologna në “Olimpic stadium”.
Të dielen luhen takimet tjera, ku kampioni Juventus, takohet me Udinesen në orën 18:00.
E derbi i javës së parë cilësohet ajo mes Fiorentinës dhe Milanos në 20:45.
Qiftet tjera janë këto:
Empoli-Chievo
Frosinone-Torino
Inter-Atalanta
Palermo-Genoa
Sampdoria-Carpi
Sassuolo-Napoli./Indeksonline/
 
Top