Seria A

Vajza

V.I.P
Barcelona kërkon Lautaron, Interi gati për marrëveshje nëse i plotësohet kërkesa “monstruoze”
30 Prill, 2020 | 19:54
Barcelona ka shfaqur interes të madh për të nënshkruar me sulmuesin argjentinas, Lautaro Martinez, i cili konsiderohet si i duhuri për të ardhmen e Barçës, por të cilin Interi nuk dëshiron ta lërë të largohet pa fituar një shumë të majmë prej tij.

lautaro-martinez.jpg

lg.phpTeksa “xhevahiri” i ekipit është kaq i dëshiruar nga shumë klube, Interi nuk ka qëndruar duarkryq por ka përpiluar kërkesën e tij për të lënë të lirë 22 vjeçarin.

lautaro-martinez-6-e1578349504476.jpg

“AS” zbulon se Interi kërkon nga Barcelona 90 milionë euro, kartonin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal dhe huazim të thjeshtë 1 vjeçar të Antua Grizman.

lautaro-martinez.jpg

Kjo kërkesë e madhe vjen pasi Lautaro është i lidhur me Interin deri në vitin 2023 dhe ka një klauzolë lirimi prej 111 milionë eurosh. Gjithsesi, portali spanjoll shton se kjo është një kërkesë shumë e lartë për katalanasit, prandaj dhe vështirësohet realizimi i kësaj piste.

PANORAMASPORT.AL
lg.php
 

Attachments

 • lautaro-martinez.jpg
  lautaro-martinez.jpg
  568.8 KB · Shikime: 0
 • lautaro-martinez.jpg
  lautaro-martinez.jpg
  26.2 KB · Shikime: 0
 • lautaro-martinez-6-e1578349504476.jpg
  lautaro-martinez-6-e1578349504476.jpg
  61.6 KB · Shikime: 0
 • lautaro-martinez.jpg
  lautaro-martinez.jpg
  568.8 KB · Shikime: 0
 • lautaro-martinez.jpg
  lautaro-martinez.jpg
  26.2 KB · Shikime: 0
 • lautaro-martinez-6-e1578349504476.jpg
  lautaro-martinez-6-e1578349504476.jpg
  61.6 KB · Shikime: 1

scorpions_

Antarë i Respektuar
Interi kërkon nga Barcelona 90 milionë euro, kartonin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal dhe huazim të thjeshtë 1 vjeçar të Antua Grizman....

Hahhahahah seriozisht e kane keto me keto kerkesa??? Sa gjynof qe jane ???
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Paska fitu Roma 1-4. Pavarësisht renditjes Romën e shoh më lart se Milan (si lojë, si ekip). Napoli, Atalanta, Lacio më pëlqejnë gjithashtu.
 

E**A**

Antarë i Respektuar
E ka lan me pasoja liverpuli 😂😂😂😂

Nuk e pash me Liverpulin po lexova që kishin lozur mirë por pa finalizime.
Liverpuli me kundërsulme është i frikshëm me këdo jo më me Inter.

Ke kjo ndeshja hëngrën gol kot, njëri humbi topin, porterit i iku topi mes këmbëve. Shumë të papërgjegjshëm.
 
Nuk e pash me Liverpulin po lexova që kishin lozur mirë por pa finalizime.
Liverpuli me kundërsulme është i frikshëm me këdo jo më me Inter.

Ke kjo ndeshja hëngrën gol kot, njëri humbi topin, porterit i iku topi mes këmbëve. Shumë të papërgjegjshëm.
Po golin e dyte si e hangren? 😂😂😂😂😂😂
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Nuk i kam ndjekur shumë ndeshjet këtë vit por me sa po shoh më bëjnë përshtypje gabimet e Inter edhe në humbjen e topave edhe në pasaktësi pasimesh edhe në finalizim.
Milani barazoi mbrem
Neser luan Napoli kshuqe detyrimisht do ndihen ne presion lojtaret !
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Milani barazoi mbrem
Neser luan Napoli kshuqe detyrimisht do ndihen ne presion lojtaret !

Mua kjo më bën përshtypje, më duket sikur luajnë pa presion dhe pa përgjegjësi fare.
Gjithësesi Inter kështu ka qenë përherë, barazime dhe kthim rezultatesh në minutat e fundit.
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Mua kjo më bën përshtypje, më duket sikur luajnë pa presion dhe pa përgjegjësi fare.
Gjithësesi Inter kështu ka qenë përherë, barazime dhe kthim rezultatesh në minutat e fundit.
Nuk e di se mu nuk me terheq si ekip prandaj se ndjek shum ... ama hala 0-2 esht
🔴⚫
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Kjo Napoli vs Fiorentina duhet të jetë duke u bërë lojë e bukur, 0-1 Fiorentina, 1-1, 1-2 min 70'

ps.
Vajti 1-3 ju hap rruga Inter 😁
Do shohim një derbi të bukur 😁
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Paska fitu Roma dje 0-3, tani janë më të qetë për finalen e 25 majit në Tiranë 😁
 
Top