• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Seria A/VIDEO/ Gjashtë gola dhe asist i Vojvodës, Atalanta mposht Torinon në një ndeshje spektakolare.

Frank

The S of all F.
ATALANTA.jpg


Atalanta ka luajtur ditën e sotme ndeshjen e parë në kampionat, teksa ka mposhtur Torinon në transfertë në një ndeshje ku u shënuan plot 6 gola .

Torinezët kaluan të parët në avantazh me anë të Belotit në minutën e 11’, por bergamaskët përmbysën rezultatin, duke shënuar 3 herë të tjera në pjesën e parë, me Gomez në minutën e 13’, Muriel në minutën e 21 dhe Hotebur në minutën 42’. Në minutën e 43’ Beloti shënoi dopietë, pas një asisti perfekt të marrë nga Vojvoda.

Pjesa e dytë ishte disi më e qetë, ku De Run shënoi në minutën e 54’, me rezultatin që shkoi në 4-2 dhe nuk ndryshoi më tej deri në fund. Atalanta tregon edhe njëherë se do të jetë pretendente e fortë për vendet e para, siç ka bërë në dy sezonet e fundit.


PanoramaSport.al
 
Private conversations
Help Users
    Top