• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Serbi une besoj ne ty!

Zana1

Braveheart
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Kush e kupton kete Jetesa te me thote e mua dicka?!!
E ka theksin te theksuar kjo , prandaj nuk e kupton dot... C'do theks ka bukurine e tij/saj , kshu edhe Jetesa me te sajen .. Mjafton te shkruaje ndonje fjali , pak rendesi ka se c'fare shkruan :D

Ps... Ama preke aty ku I dhemb me shume , edhe e shikon qysh do ta kuptosh - crystal clear :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Kush sdo, mundet te mos me lexojë fare.... Sprish asgje punë.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Jo moj Jo , ke rendesine tende edhe ti ... Kshuqe ndihu e privelegjuar :eek:kidoki:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Nicku u be kohe qe s'ka fitu temen e javes dhe per 2 dit ja doli, :p

Arf' ke harru me be shpalljen ket jave :p

e kam len ne harres ate tem ! nuk me felet jo! ama kjo teme e ka zen vendin per aqe koh sa kan mungu temat e javes..;)
 
Last edited:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Ne lufte, dhe meq jeta eshte lufte, gjeja me elementare qe do te duhet te kesh ne dijeni, alfa dhe omega dhe ABC -ja me fillestare eshte qe armikun, asnjehere, asnjehere te vetme nuk duhet ta rrethosh nga te gjitha anet dhe ate per te vetmen arsye: Do e besh te luftoje per jete a vdekje dhe ne nje situate te tille gjasat per te shkaktuar deme shume te medha jane thuajse afer 90%.

Ne kete ndeshje futbolli e cila na eshte shenderruar ne lufte (meq jemi zhytur te gjithe) them se do ishte padijuni nese nuk arrijme ta kuptojme ate ABC-ne qe potencova me larte.

Duke pasur njohuri nga perditshmerite dhe nga historite tona kam friken se ne nuk arrijme apo arrijme shume dobet te menaxhojme si humbjet e poashtu edhe fitoret. Kam friken se munde te shkaktojme ndonje budallallek jo kshu nga guximi qe kemi (se realisht ne kemi fare pak apo hiq guxim) por kshu nga budallalleku qe ka nxene vend ne kokat tona apo qe kam nje fije dyshimi se e kemi edhe ne gjene. Ne jo rralle jemi deshmuar se nuk arrijme temenaxhojme fitoret ndersa ne humbje shkaperderdhemi fare dhe kete muande tua argumentoje me mijera shembuj.

Edhe ne dy - tre fjalite e para te nickes nuk se pashe ndonje gjeme te madhe pos nje frike se ne me kete krekosjen tone te ketyre diteve munde ti bejme me shume deme se sa dobi vetes.

Ngjarja e madhe po ofron dhe para rezultatit (qe deshira ime eshte qe te jete pozitiv) eshte e rruges edhe te deshmojme apo te fillojme te deshmojme si te pjekur. Them te drejten pak here kete e kemi bere.

Serbet, keta vandalet e Ballkanit, jo se jane burra te mire, por edhe fitoret tona (kujtoni '99 kur tere bota fliste shqip) kane arrite qe me mos punen tone dalngadal ti amortizojne dhe ti kthejne ne njefare menyre ne gjysem fitore te tyre.

Uroje nje fitore te Shqiperise dhe besoje ne te por nese ndodhe e kunderta meq topi i rrumbullaket se paku te behet viktime vetem nickeja e jo edhe futbollistet e kombtares ::cool::
 
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

.............. lol

Sorry po se cme hypi nje e qeshur me ate Zanen me shume :p

Jetesa ti je ne rregull xhan,fajin e kam une qe smarr pyke ... :qerpik:
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Uroje nje fitore te Shqiperise dhe besoje ne te por nese ndodhe e kunderta meq topi i rrumbullaket se paku te behet viktime vetem nickeja e jo edhe futbollistet e kombtares
Ah kitrush :kis
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

.............. lol

Sorry po se cme hypi nje e qeshur me ate Zanen me shume :p

Jetesa ti je ne rregull xhan,fajin e kam une qe smarr pyke ... :qerpik:
U stimulove, me pak fjale ... :falet: :p

Qesh kush qesh i/e fundit ...pasojat e topit te rrumbullaket , :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Cfare degjenerate qe jeni lol
Si mer s'doli nje sagllam, breza te tere te djegur...! Ju sjeni as per veten tuaj e jo me per komb, paraziter !
Mblidhni mend't njerez, se "produktin" tuj keni me honger...!
 

ricky_ch

******
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Cfare degjenerate qe jeni lol
Si mer s'doli nje sagllam, breza te tere te djegur...! Ju sjeni as per veten tuaj e jo me per komb, paraziter !
Mblidhni mend't njerez, se "produktin" tuj keni me honger...!
Të bëftë mirë gjithashtu!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Kjo pak a shume me duket si nje loje e Nick qe deshiron te zbavitet...thjesht binduni se per cdo veprim personal, ka personi pergjegjesi..edhe nese mendoni se dikush ben tifo per serbin nuk me habit, eshte ceshtje personale, por sdon te thote edhe une ta bej...
Sa per temen mos e merrni aq seriozisht dhe mos thoni fjale qe do pendoheni, a sa per lojen, uroj te fitoj Shqiperia edhe ate me nje rezultat mahnites, qe te kercej njeher ashtu sikur nje kohe kur shikoja nje loje futbolli qe kisha qejf, Francen dhe Italin 2006...
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Kjo thenia shume perputhet...Marrёdhёniet e mira ndёrtohen mby dy shtylla: duke i ҫmuar ngjashmёritё dhe duke i respektuar dallimet.
 

ricky_ch

******
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Ndihesh pjese e djegur e brezit ti rik ? ;)
Mos u merzit po he!
Pse kush do të duhej të ishte djegur sipas teje?

Apo ishte në adresë te caktuar?
Apo unë nuk hyja në atë grup që do të duhej të haje produktin e vet?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Cfare degjenerate qe jeni lol
Si mer s'doli nje sagllam, breza te tere te djegur...! Ju sjeni as per veten tuaj e jo me per komb, paraziter !
Mblidhni mend't njerez, se "produktin" tuj keni me honger...!
Sallami je ti k'tu!!! Mjafton . Mire te tha ricky, te befte mire sallami & produkti :yeah:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

O Zana,Poeti nuk ka thene sollam,por SAGllam=njeri i sakte,i mire me vlera.
Ne mos gaboj ne perafersin e fjales.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

E di moj- se mos ai vete eshte Sagllam - prandaj ja ktheva Sallam .

Ps... Produkt & Sallam, ti bejne mire .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Serbi une besoj ne ty!

Ricky ne qofte se ate cfare do te shprehesh s"mund ta shprehesh pa fjalor banal,atehere lakimin e foljeve,fjalve, banale te zgjedhuara nga ty ketu.
Nuk do i lexojme.
Postoje perseri komentin dhe zevendesoje me fjalen produkt dhe zgjedhoje ne te gjitha rasat.
Une i qendroj asaj cfare shkruhet,dhe jo atyre cfare supozohet ne mendjen e gjithesecilit.

Merre qete dhe shprehu me mire heres tjeter.
Edhe kometi siper eshte per turp,por meqe deshira juaj eshte qe ne te lexojme mendimet e tua ,po le aty.
Kalofsh mire.
 
Last edited:
Top