Se heq nga mendja diten apo momentin kur...

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kur ne vend qe te me kthente 500 leke kusur, me ktheu vetem 300 leke qe mos befte piken e hajrit!
Aulina jarebil!
He mos u qa se ne te tjereve sna ka kthy kusur hic e skemi mallkuar????
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
kam shume momente qe nuk i heq dot nga mendja :)
 

Hope

◕‿◕
st vincent pills music video GIF
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Hëk hëk skleroza mood ? për çfarë hyra këtu unë?
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Nje moment tjeter eshte kur kam qene e vogel fare me bleu mami nje pal kepuce te kuqe me qafa, ishte kohe vere dhe ishim ne plazh... mes reres per 15 dit kam ikur me kepucet e kuce me qafa duke terhequr vemendjen e shum njerezve dhe komentet e tyre ..
Sot mendoj qe pikerisht ato kepuce kane qene revolucioni im i pare ....
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Kur degjova zerin brenda vetes e me uleriste
Mjaft!
 

Desa

Felix - Culpa
Janë shumë ato momente të paharruara, por ai moment që kurrë nuk do e heq nga mendja është, vdekja e një pacienteje që - e lam të vdiste pasi e ringjallëm. Vrasje e arsyeshme sipas repartit intenziv, pasi që në zhurnalin e saj ishte regjistruar % ringjallje (kishin harruar ta regjistrojnë në zhurnalin elektronik, ndaj dhe u fillua ringjallja, që u ndërpre pasi njëri mjek (nga intenzivja) ishte i pranishëm gjatë procesit dhe i u kujtua)).
Një rast që ndryshoi rregullat e përcaktimit të minus ringjallje. Nga mjekët e intenzivit, kaloi tek kardiologët.
 
Top