Se heq nga mendja diten apo momentin kur...

jana80

Super Moderator
Themelues
Nje te merkure ne mengjes para ca vitesh me mik me futen ne maternitet, aty mes pambukut ne ekupator mori forme reale cdo lutje e imja, cdo deshire.. me ne fund edhe une nuk isha me femije i vetem.
Kurre,
besoj qe edhe sikur te vuaj nga Alzheimer ato dy dockat e ogla te mbledhura grusht sdo i fshij nga truri... me ngjante ai xhest sikur me thoshte une jam e forte, une do ja dal, une do rritem... dhe keshtu ndodhi ... e sot edhe pse ma kalon ne gjatesi e shoh si te vockel me te njejten grinta!
 

Endrra

VIP
V.I.P
Ah .. momentet kur shikoja lot ne syte e tim eti.. nje her kur me bene nuse.. dhe nje her kur u ktheva shkurt nga emigrimi.
Malli ..malli qe vetem prindi di ta pershkruaj.
E tani ..sa here e le time me te permalluar ne shkalle.
Sa shume i bejme te vuajn
..
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Kur me zuri gjumi qepare dhe fjeta 1 ore pa shkeputje nga vendi
Oh sa qejf oh
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Pse s ma kishe thene me pare?
Mund te bejme edhe nje kembim me vlere..., une te prezantoj taktin dhe ti me prezanton taktiken?
Me praktikten njihem dhe i kam marredheniet bilaterale te shkelqyera ...me kto qe thua ti aha lool
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Me praktikten njihem dhe i kam marredheniet bilaterale te shkelqyera ...me kto qe thua ti aha lool
Praktiken e njoh vete une, s ka nevoje te ma prezantosh ti... per pak filozofi kisha nevoje. Po pate ndonji filxhan , ma jep borxh?
Po s pate , s ka gje se po shkoj ne ndonji teme tjeter??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Pse nuk me the me perpara ti.. te kisha pregatitur materialin?
Kshu pa pregatitur nuk vi une?
Filozofia nuk kerkon prani fizike o qyp
Te nisa nje imazh mbi te cilin duhet te filozofosh lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Syte qe te pelcasin e ti mbaç nder duar ..dgjove o? lool

Shif screen o legen lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Te pakten do gjejme dicituren... nje budalle perpara ekranit ne prag ndeshje dhe nje tullac i mendueshem qe ka vene skedine??
Ik nashti se filloi ndeshja lool
Te gjujme nai lojtar nga screen lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
:)) momentet te cilat shkruajne ne shpirtin tone, eshte e veshtire te shkruhen e ndahen me te tjere.
 
Top