• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Ado

FISEBILIL-LAH
Mosha
31
Vendndodhja
Prishtinë/Republic Of Kosova...
JU KA NDODH NDONJEHER OSE PO TJU NDODH QFAR DO BENIT OSE QFARE MENDONI RRETH KTI SENDI ? P.SH : Keq qen ne lidhje me nje person po thuajse 3 vjet dhe keni qen ne nje lidhje disi si serioze , por ndodhin gjonat per faj te asaj/atij dhe ndaheni dhe mbas 2-3 muajve te kthehet aj/ajo te thot qe te don dhe dua te kemi prap at lidhje por ti me nuk deshiron ose nuk e don ose nese edhe nese ndjen diqka por nuk deshiron me te kesh lidhje me at person ? Dhe ti i thua qe nuk deshiron me te jesh me ate por sa her qe i thua aj / ajo nuk te kupton dhe prap te thot qe deshiron dhe smundet pa ty ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Kur njeri nga partneret largohet,ose me sakte lidhja merr nje krize si besimi ashtu dhe largimi.
Ajo priudha e vuajtjes dhe e retorikes se pse ndodhi,njekosisht vepron tek ne si nje rianalizim i asaj cfare patem,si u thye dhe si je ndjere gjate kohes qe ishe ne ate lidhje.,
Nese ne nje moment ritestohet lidhja per ribashkim,shpesh ndodhe qe njeri nga partneret nuk deshiron me te jete pjese e asaj lidhje.
thjesht ajo cfare ndjente eshte shuar.
Sigurisht qe ka plot raste te tilla.
Ne te tille situat,personi qe se pranon kete ndarje eshte mire sa me pare ta pranoje me veten qe kjo lidhjes ,kaq ishte.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ai/ajo te kthej majat nga ka thembrat ose ose ai/ajo ose ku di une ai ajo
 
Top