• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Scrivener: e njihni?

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Te dashur miq,

para pak kohesh me kane ftuar te marre pjese ne nje konkurs poetik qe do zhvillohet se shpejti dhe me duhet te dergoj poezite e mia (qe nuk i kam publikuar kurre ne forum) ne forme libri.
Doja te dija nese dikush nga ju njeh programin Scrivener, apo ndonje programues editorial te perafert, me te cilin mund te nis poezite e mia.

Ju uroj nje mbremje super,
Bri
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Scrivener: e njihni?

Bri mua me ngelet vetem te uroj suksese por info skam :(
 
Top