• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sandale dhe Këpucë...

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Teva


Timberland
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

 
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

(sa i ordinova :lov2:)


 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Sa po m'pelqejne...sa mir do ishte sikur te ishin te miat :D :)

 
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

sa keq me bejne 'emoncionalisht' keto kepucet... :p qenkan shume te bukura disa prej tyre
jam shume e fiksuar... i dua t'i kem edhe sikur mos t'i vesh... kam disa pale kepuce e sandale qe s'i kam veshur me shume se dy here ... ama fiksimi t'i kem aty
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Ndersa mua me vjen inat se nuk bej shume pas ketyre tendencave qe ndryshojne 1 here ne 2 jave
vesh kepuce qe ndihem rehat, po edhe ndonje kombinim e bejm sa per mos lene nam Lol
por qe te fiksohem sa here i shkrepet ndonjerit e me nxjerr lloj lloj formash e stilesh , nah
duhet te kete noj problem me mua kshu se ska mundesi :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Sophia Webster

Kto të parat njëherë love at first sight....si karramele...:lov2:
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........Perfundimisht gjeta komoditetin ... jan t'mijat :) , amfibe te parashutizmit ushtarak 600 gr.
 
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Zbathur, ku ka me bukur se zbathur :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

 
Top