• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sandale dhe Këpucë...

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Ne pergjithesi te bukura shume...Kishte disa kepuce apo sandale shume te ekzagjeruara,por shumica ishin klas...Me pelqyen vertet:D
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Ngjyrat e modes per kete vere keto, Arfeeeeee cilat nga keto do mi besh dhurat? :p


 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 
Last edited:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

...Kto te fundit nga Casadei Collection jane te preferuarat e mia :)

 
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Arfe Laubotin i kam ndermen ti blej ..Pums te zeza me me pjesen e poshtme te kuqe ,,Duhet
 
Top