• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Salianji: Sot, ditë e zezë për Shqipërinë

WxP

Antarë i Respektuar
Demokrati Ervin Salianji në një lidhje direkte për Top Channel me Eni Vasilin ka folur për situatën e deritanishme në qarkun e Korçës, ku ai edhe ndodhej.
 

Passion

Banned
Ky esht me fat kopili.

E quaj te tille vetem nqs ka ledhatuar te pasmet e rrumbullakta te Grides.

Perndryshe esht i mjere. :D
 
Top