• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sali Berisha per President te Amerikes!

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
me hile,te kishte qene edi e kishe cuar akoma me larg te qeveriste!!!!!!!!!:kercim::kercim:
mos mendon se jam socialist??????
asnje sme pelqen nga keta q egzistojne sot ne shqiperi.
ndoshta neser pasneser po doli ndonje i sakte do jem me te por tani te gjithe jane per ti futur ndonje cok ne koke.
ps:per ty e kam mare vesh qe je demokrate dhe qe te pelqen salka:p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
mos mendon se jam socialist??????
asnje sme pelqen nga keta q egzistojne sot ne shqiperi.
ndoshta neser pasneser po doli ndonje i sakte do jem me te por tani te gjithe jane per ti futur ndonje cok ne koke.
ps:per ty e kam mare vesh qe je demokrate dhe qe te pelqen salka:p
po mir mo se mos un me siper kam then gje pro tij..:brrr.vec nje cik fare e kam mbrojtur.......:grusht3:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
po patjeter qeveria do jete e perbere nga emigrante te fv-se....kam si shkak te kthej shqiptaret ne shqiperi....bohhh fillova diskurisn politik...

po ty cne te mori "malli" per ekonomin:p

keshtu qe kta te bejne qejf dhe 5 vj...
xhaxhi sala do iki dmthn si bej keq:D

e une po pergatiten te mar vendin e NJERIUT PARE TE SHTETIT SHQIP....
BURRI IM DO JET....ZOTI I 1LOLLOLLOL
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
po patjeter qeveria do jete e perbere nga emigrante te fv-se....kam si shkak te kthej shqiptaret ne shqiperi....bohhh fillova diskurisn politik...

po ty cne te mori "malli" per ekonomin:p

keshtu qe kta te bejne qejf dhe 5 vj...
xhaxhi sala do iki dmthn si bej keq:D

e une po pergatiten te mar vendin e NJERIUT PARE TE SHTETIT SHQIP....
BURRI IM DO JET....ZOTI I 1LOLLOLLOL
burrin tend beje cte duash :p
vetem minister te ekonomise mos e bej se ai vend eshte i zene nga mua,
si me mori malli per ekonomine?une ekonomist i mire jam,
do ti bej te gjithe shqiptaret me pasur,cdo teproje do jene timet :D:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
burri...ska pune..le te ri ne shtepi te me beje gjell:p

tani te thash ty tek ekonomia e zure vendin...
kush do me vende...te thot...e ja u pronotoj:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
une dua te jem per stope dhunes ndaj femrave :dj::ciaoo: mendoj se i bie ministria e ledhatimit te femrave :puthdore:
 

Dorart

Antar Aktiv
:haha:ua do plas 97 ne amerik opo ndonje gerdc AMERIKAN.prandaj mos shko ne amerik Braziljane se do kete trazira.
 
Redaktimi i fundit:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ju e keni zili xhaxhin S prandaj flisni keshtu qe te gjithe...
pika ju rente te gjithve nje per nje:mah:mah
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
jo ate nuk e them....

dhe ke ndo nje probl me preferencat e mia politike ti"?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ju lutem permbahuni temes se kam qef te heq pike sot jam dehur me coca cola ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sali berishen se vej as me rujt lopet un se jam 100% i sigurte qe sdin jo me ta bej president amerike ai lali vetem per hajdut eshte i mire per gjera te tjera eshte v.k
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
o njerez me duket se ju nuk e shifni ku eshte e hapur temaLOLLOLLOL

tani heret mora vesh qe zoti S eshte/ka qene doktor....keshtu qe jeni te mirpritur per nje konsult tek aji LOLLOLLOL

ju lutem lereni politiken me njeane...


@ taku...ti qenke me armikun....do te perjashtoj....LOLLOLLOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
o njerez me duket se ju nuk e shifni ku eshte e hapur temaLOLLOLLOL

tani heret mora vesh qe zoti S eshte/ka qene doktor....keshtu qe jeni te mirpritur per nje konsult tek aji LOLLOLLOL

ju lutem lereni politiken me njeane...


@ taku...ti qenke me armikun....do te perjashtoj....LOLLOLLOL
Pse me ky shitsi poshte pallatiti tim qenka armik me xhaxhi S mos edhe i kam thene O Tosun mos u mer me politike hic ai sme degjon LOL LOL LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
nuk e kam fjalen te preferencat e tua po per servilizmin e disa njerzve qe e mrojn salen vetem per pushtet e para nje nga ato mendoj se je dhe ti.
PO! ME PLOT GOJE E THEM QE SJAM LOLLOLLOLLOLLOL

me vjen keq te te zhgenjej:) por qe te arrij e 1 ne pushtet skam nevoj per Salen:D@ taku...do e pesosh keq ti se meresh me armikun
 

Royal

Anëtar i ri
Sali berishen, nuk do ta kishin lejuar te shelte me gisht ne harte mbi SHBA-ne, e jo me te behej president, ai edhe ti laj banjot sdi. Ne te shkretet qe e kemi ketu cti bejme. Prandaj ne 2009 mendohuni per ke votoni.
 
Do te ishte nje veprim i mire se do te shpetonin shqiptaret nga Ai por gjithashtu edhe nga Amerika qe po mundohet te kontrolloj gjith boten sepse me budallekun e ti S.B nuk do kete kohe per kete.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Royal me duket qe se ke pare se ku eshte e hapur tema!Eshte tek humori...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
:bum:bum:bum:bumE kisha thene qe ka prespektiva ky matufi. :gjujpeshk:
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
:qaj::qaj::qaj:po po si jo po kot qe nuk u bashkova me pd mbase kisha shkuar edhe une ne Amerike,po ndenja me ps...
 
Top