• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Salah e rrëzon nga “froni” Messin, argjentinasi nuk është më i pari!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
IMG_20160414_095224.jpg
Lionel Messi nuk ka shënuar gol në tri ndeshjet e fundit kampionale.

Edhe ndaj Betis ku Barcelona fitoi 2-3, golashënues nuk ishte argjentinasi, që pas Vslencias dhe Levantes, nuk arriti të realizonte gol as në stadiumin e nxehtë Villamerin, shkruan Korneri.net

Kjo ka bërë që renditja e re e faqës “Transfermarkt”, Muhamed Salah ta kaloi Messin në renditjen e lojtarit më të shtrenjtë aktualisht.

Tashmë sulmuesi egjiptian kushtoin 150 milionë euro, ndërsa Messi 140 në treg. Besoni apo jo vlera e Messit në treg ka rënë për 40 milionë në dy vitet e fundit, kurse Salah ka këtë vlerë që nga 28 maji i vitit 2018. /Korneri.net
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Oh sa e dua kete Salah 😍 kete dhe skuadren Liverpool 😍
 
Private conversations
Help Users
    Top