• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 11.5%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 12.4%
 • 7-9 vjet

  Votat: 22 19.5%
 • 10-12 vjet

  Votat: 26 23.0%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 15.0%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.3%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 15 13.3%

 • Totali i votuesve
  113

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Desa ., ka postuar para ca ditesh një video me tekstin...

.. Buke e kry ma mir te shpija
O se në kurbet ymrin me lan.

Eeha e kam thënë një X si numëroj më vitet 😏

Po ju sjell një këngë për këtë temë.

/Me Kap shamin dhe nigjon kengen e kubetqarit me nje teke uje 😂😂😂😂😂😂😂
 
Top