• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 11.9%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 12.8%
 • 7-9 vjet

  Votat: 21 19.3%
 • 10-12 vjet

  Votat: 25 22.9%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 15.6%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.5%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 13 11.9%

 • Totali i votuesve
  109

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Unë pra tradhëtarja më e madhe me plot 27 vite jashtë atdheut....

Në atdhe më pret atdheu. Babanë dhe vëllaun në Zvicër, motra edhe ajo këtu. A do të kthehem? E vetmja ëndërr që nuk është realizuar ende.
Me merr edhe mu nzvicerr mke edhe kojshi lol
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
20 fiks ket vit 🤷‍♀️
Qe nuk shkel kemb ne shqiperi ja 13 😅
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
2 dite
Kam me nejt dhe yhyyyyyy.
Plot 8 dite te tjera
 

lovely

Anëtar i ri
une u bera gati 10 vjet e ca muaj

skam ndermend he per he te kthehem sepse u mesova ketu me nje tjater fryme pune dhe tradita te tjera qofte edhe per te festuar

jam bo taljone medemek
 
 • Haha
Reactions: SaD

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Si mbledh dot ditet sa kam ,se e kam bere rara ringo xhaxho ,larte e poshte tere kohen:p
 
 • Haha
Reactions: SaD

land

Carpe noctum
Sepse ne ditet tona pjesa me e madhe e popullates ka ikur nga vendlindja...doja te dije se sa vjet keni te ikur?

Tani pyetja qe lind eshte...a keni ndermend te ktheheni me ne Shqiperi/ Kosove per te jetuar atje? Kush ju pret me ne atdhe? Familje...miq?

Une per vete kam 11 vj ikur....e ne Shqiperi spara me pret me njeri....te gjithe jan shperndar ne per bote....
30 vjet, ika me mendimin te qendroj 4-5 vjet, sa te rregullohet shqiperia. I was fuckin' wrong, kaluan 30 vjet, eshte shume me keq sesa e lashe.
 

The-Cook

Ne Mal me Keca
30 vjet, ika me mendimin te qendroj 4-5 vjet, sa te rregullohet shqiperia. I was fuckin' wrong, kaluan 30 vjet, eshte shume me keq sesa e lashe.
Pak a shum te njejten ide kisha dhe un thash tbej ca vite jasht ca lek e te kthehem u ben 20 e pak gjera kan nryshua kshu qe se besoj se do kthehem anytime soon
 
 • Like
Reactions: N0
Top