• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 12.1%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 13.1%
 • 7-9 vjet

  Votat: 21 19.6%
 • 10-12 vjet

  Votat: 26 24.3%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 15.9%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.6%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 10 9.3%

 • Totali i votuesve
  107

Yllbote

Gurabie
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

I bera dhe une 9 vjet e 3 muaj ne Itali & ka pothuajse 3 vjet qe nuk kam shkelur ne token meme :(
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

10 dit loool ka 4 dit qe jam kthyer :D:D:D
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

I kalova te 14!!!! U plakem rrugeve te botes... Edhe sa do te durojme???
:( Eh mo Xha Sulo te shkretet ne thuaj po na dalin thinjat ne kurbet .

Kam shume vite nuk dua as ti mendoj
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

11 vjet ne angli e prap se prap Macukllan jam.
Mos ja fut kot tashi qe je Macukllan ,
Shife mire ku e ke vendlidjen ne Pasaporten Angleze ,
Ku e ke Prizren , Prishtine ? Gjakove apo ne ndonje vend tjeter ?

Dhe sa per temen qe jetoj ne kurbet kam gjysmen e jetes sime ..
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

I bera dhe une 9 vjet e 3 muaj ne Itali & ka pothuajse 3 vjet qe nuk kam shkelur ne token meme :(
Interesante postimin e pare e bere tek kurbeti...duhet te kesh me shume ndjenja patriote se ne te tjeret ketu :azz

po i afrohem nr me dy shifra :aeroplan::aeroplan::aeroplan:
 

toni007

Antar Aktiv
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

12 vjet edhe per sa vite te tier nuk i dihet
 

sensuu

sweet
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

une jo,por kam babin jashte.............ndryshon jeta komplet apo jo,thuajse te panjohur :(
 

Quku

Marakli Krapit
5 vjet belgjik + 7 itali = 12 vjet :(
 

El'Mejor

Daja
Une 3 vite kam po prap me pelqen ktej sex beach sex tualet :p Jo me pelqen si vend i bukur , dhe sa per shqiperine sme mungon fare vetem konviktoret me mungojne pak po ska gje konviktore ju pershendes :p Do vi prap nje dite per ju aty me rrini , lidheni gomaren para cadres time :D:djalle:
 

gorgona

Goc Tironce
13 vjet dhe nuk besoj se do te kthehem ndonjehere
 

dajti

Antar Aktiv
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

1 vit ne greqi..11 vjet po behen ne amerike=12 rrugeve..
me qan zemra per tironen ..por atje cope cope nga ato polikane te pa gdhendur qe jane atje ..
.............................................................................................................................................
 

madmax

lost in the ocean
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

sme kujtohet me....

por shume shume vite hhaha
 

JoJo

.....
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Ne shtator bej 4 vjet :) Sjane shume si numer, jane shume si kohe larg familjes, te afermve dhe gjithckaje ku jam rritur... Edhe pse planet flasin italisht dhe per vitet qe do vijn :) Shpresoj me te miren kudo te jete !
 

Apshu

Miss Rrumuja
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Gati 6 vjet duken pak por jan shumë ...
Kam qën me fat se jam bashkuar shpejt me familjen 1 vit pa mamin më ësht dukur si 20 vjet :(

Të kthehem shpresoj në një të ardhme ..... Ska gjë më të keqe se kur një cop mishi me 2 sy tët thot i huaj ik në shpinë tënde :grusht2:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

10 vjet kam...u msuam tani...s'na ben me pershtypje si ne fillim
 

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

13 vjet i bej ..
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

.....16 vjet...dhe enderroj qe nje dite te kthehem ne vendin tim.....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Un kam qendruar jasht per plot 10 vjet por tani me sdua te dal :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

per fat te keq 14 vjet
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

ja 11 vjet nese nuk gabohem
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

12 vjet me behen,kam ardh e vockel.....
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Kaluan 20 vjet...... :(
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Asnje vit cdua jasht atdheut un mir jam ktu
 

apokalys

Antar Aktiv
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

10 Vjet Kan Kaluar Ngelem Ne Kurber Jam Me Mendimin e Briciolo Guri I Rende Ne Vend Te Vet ;)
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

18 Vjet plot :( mbi kurriz i kam heq .
 

LBG

Anëtar Aktiv
Re: Sa vjet keni jashte atdheut?!

16 vjet ,,,tashme

Skam as familje ma atje te gjith te shperndare
:(
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Ore me ca lexokam une ktu gjenakn te gjith emigrant pppupuupupup une dy muaj shkova dhe u ktheva me vrap per ne shqipeir prap LOL LOL
 
Top