• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 12.1%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 13.1%
 • 7-9 vjet

  Votat: 21 19.6%
 • 10-12 vjet

  Votat: 26 24.3%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 15.9%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.6%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 10 9.3%

 • Totali i votuesve
  107

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Me 1 shtator 2005 kam shkelur ne Bari,Itali....
Do kthehem por vetem kur e di qe do realizoj ato qe dua une,ne te kundert jo....
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Si e Mendoni?

Si Mendoni A Do Ktheheni Me Ne Vendlindjen Tuaj..Dhe Se Si E Imagjononi Rikthimin Tuaje :)
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
diten qe kam ikur kam thene ktu s'kthehem me ....une do te kthehem nje dite atje , nese me kthen policia
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
A ridaie...Nje teme e tille ekziston ne mos gaboj.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ce paske kapur me keto lutjet ti siper sdo re goca te pergjigjet jemi ne demkraci sot secili eshte i lire te beje cte doje.
 

Aisha

Anëtar i ri
Kurse une kam 14 vjet e 4 vite qe nuk shkoj ne Shqipri ,dhe une ndihem e huaj kur shkoj atje ,.......
 

vitk

Anëtar i Respektuar
kame 16 vjet per vite te ri do shkoje ne shqiperi
 

Aisha

Anëtar i ri
me ne fund vendosa dhe une per vite te ri ,ne oren 10 te darkes mberrij ne Rinas ,o jam e lumtur,gjithe kto vite qe jam e larguar qe nuk ha nje vite te ri ne shqipri ....
 

xha Sulua

pleqeri
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

I kalova te 14!!!! U plakem rrugeve te botes... Edhe sa do te durojme???
 

eda sweety

sweety
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Une dy muaj jetova ne itali dhe mu duk tmerr,erdha me vrap ne shqiperi.Edhe pse e di qe e ardhmja ime eshte atje....kjo gje me streson shume.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

uuuuu shume se mbaj mend sa....
 

Blloku

IMBA
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

8 vjet.....
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

per nje muaj i bej 7 ....
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

over 13 :D e ca e caaa..plot jan :(

njehere nuk mendoj te kthehem,dua te mbaroj studimet,te realizoj "endrrat" e mia
kur te me bahen femija( pasi ti lindi dihet LOL,e pasi te martohem :p) per shkolle do kthehem ne vendlindje, dua qe fmijt e mi te mesojn shqip :D
 

ricky_ch

******
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

Mbush edhe pak 18 vite në Zvicër!
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

11 vjet ne angli e prap se prap Macukllan jam.
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Sa vjet keni jashte atdheut?!

uuuuuuuuu sa shume paskeni more???

une kam 1 vit e 6 muaj e 17 dite :D:D:D
ne shq isha para 5 muajsh...atje kam familjen,e nje pjese te fisit,pa harruar gjithe shoqerine...ama jeta ime eshte ketej ne it ;)
 
Top