• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sa vjet keni jashte atdheut?!

Sa vjet keni jashte atdheut?!

 • 1-3 vjet

  Votat: 13 12.1%
 • 4-6 vjet

  Votat: 14 13.1%
 • 7-9 vjet

  Votat: 21 19.6%
 • 10-12 vjet

  Votat: 26 24.3%
 • 14-16 vjet

  Votat: 17 15.9%
 • 17-19 vjet

  Votat: 6 5.6%
 • me shume se 19 vjet

  Votat: 10 9.3%

 • Totali i votuesve
  107

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Unë pra tradhëtarja më e madhe me plot 27 vite jashtë atdheut....

Në atdhe më pret atdheu. Babanë dhe vëllaun në Zvicër, motra edhe ajo këtu. A do të kthehem? E vetmja ëndërr që nuk është realizuar ende.
Me merr edhe mu nzvicerr mke edhe kojshi lol
 

lovely

Anëtar i ri
une u bera gati 10 vjet e ca muaj

skam ndermend he per he te kthehem sepse u mesova ketu me nje tjater fryme pune dhe tradita te tjera qofte edhe per te festuar

jam bo taljone medemek
 
 • Haha
Reactions: SaD

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Si mbledh dot ditet sa kam ,se e kam bere rara ringo xhaxho ,larte e poshte tere kohen:p
 
 • Haha
Reactions: SaD
Top