• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


 • Totali i votuesve
  86

Ylli-1

Etnoshqiptar
Nuk e kam zakon te pyes njeri sa vjet i ka, mirepo desha te nxirrja nje "%" ose mesataren e moshes se forumistave. Kshq te dashur e te dashura, te nderuar, te ndruara e shume te rrespektuar e rrepsktuara anëtarë e anetare te FV-se, po se patet bezdi na e tregoni nje cik moshen?!
O Azem Brovina, c'te duhet mosha jone ty hahhahahaha

Une per vehte i kam pasur 25 dikur....tash kam harru ti numroj hahhahahhaa
 

h_one_y

Antarë i ri
jam 19 vjece_________________________________________________
The day I will stop lovin you is the day when I close my eyes!!
 

neroazurri

Banned
Un i kam 276 muaj ose 1104 jave e tash llogariti sa vjet i kom nese te duhet per mesataren e forumit JEta hajde ni kiss e kalo bukur:D
 

Njeshi

Antarë i ri
28 i kam rrumbullak.Bledikorcari respekt per moshen dhe per origjinen se edhe mamane e kam nga korca.
 

fLr

Mos Shtyni
nuk do ishte me mir te kishe hap nje sondazh dhe te votonin secili per moshen e vet ?:)

gjithsesi un jam 20 e 1 muaj e 2 dit :) u bofsh 100 :p
 
Top