• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


 • Totali i votuesve
  86

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sa vjec jeni?

E shoh qe shumica keni votu ne 25+. Pasi qe tema qenka e vjeter disa vite, po supozoj qe shumices prej jush ju ka dal perfiksi (3) perpara... dhe tani jeni 30+

Ka edhe 1 vend per mua ne autobus? :)
Ça ke ti, une kam bere pakt me djallin nuk levize nga dyshi. lol

Titulli: Sa vjec jeni?

Paskam votu 20+ ,do dhe ca vite te kaloj tek 30+ :D
Edhe une, po kush e mban mend para sa vitesh kam votuar? lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ne kete moment 50 e pak.
Pse?
Cne kjo pyetje😝🤣🤣
 
Top