• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


  • Totali i votuesve
    88

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk e kam zakon te pyes njeri sa vjet i ka, mirepo desha te nxirrja nje "%" ose mesataren e moshes se forumistave. Kshq te dashur e te dashura, te nderuar, te ndruara e shume te rrespektuar e rrepsktuara anëtarë e anetare te FV-se, po se patet bezdi na e tregoni nje cik moshen?!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
Oopsss... 24. Kam harruar jo per gje, meqe moshen time e di :p dhe do e merrja parasysh me rastin e nxjerrjes se mesatares. LOL
 

METi

-=EdoLorEli=-
Për momentin nuk i kuptoj personat që e fshehin moshën, ndoshta dikur edhe do t'i kuptoj LOL. Jam 21 vjeç ose më sakt kam lindur me datën 26 Shkurt 1987 :-]
 

Cothy

Antar Aktiv
25 pa llogarit te shtunat dhe te djelat qe jane pushim si dhe ditet e festave. Me gjithe ato shkoj pak me shume.

p.s: u cane makinat llogaritese kendej :D
 
Top