• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


 • Totali i votuesve
  86

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk e kam zakon te pyes njeri sa vjet i ka, mirepo desha te nxirrja nje "%" ose mesataren e moshes se forumistave. Kshq te dashur e te dashura, te nderuar, te ndruara e shume te rrespektuar e rrepsktuara anëtarë e anetare te FV-se, po se patet bezdi na e tregoni nje cik moshen?!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
Oopsss... 24. Kam harruar jo per gje, meqe moshen time e di :p dhe do e merrja parasysh me rastin e nxjerrjes se mesatares. LOL
 

METi

-=EdoLorEli=-
Për momentin nuk i kuptoj personat që e fshehin moshën, ndoshta dikur edhe do t'i kuptoj LOL. Jam 21 vjeç ose më sakt kam lindur me datën 26 Shkurt 1987 :-]
 

Cothy

Antarë i ri
25 pa llogarit te shtunat dhe te djelat qe jane pushim si dhe ditet e festave. Me gjithe ato shkoj pak me shume.

p.s: u cane makinat llogaritese kendej :D
 
Top