Sa minuta [ore:P] kaloni para pasqyres?

Delirium

No description ...
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

00:02:05 :p
 
Redaktimi i fundit:

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

Me perpara kishte kohe qe rrija plot nje jave, kurse tani 2 ore ne mengjes dy ore ne darke.

Ti rrezik heq dhe vetullat me piskatore :p

Ndersa une kam bere kontrate,pasqyren nuk e ndaj as ne shtrat lol

Ne fakt e ngushelloj veten duke i thene "He se krushqi me njerezit s'do behesh" ahah :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

Ti rrezik heq dhe vetullat me piskatore :p

Ndersa une kam bere kontrate,pasqyren nuk e ndaj as ne shtrat lol

Ne fakt e ngushelloj veten duke i thene "He se krushqi me njerezit s'do behesh" ahah :p

Jo nuk eshte me rrezik se i bej me delikates :p


Ishte ne spital e ishe i detyruar te rrije para pasqyres qe ndodhej pas deres kryesore?

Goce e zgjuar :p


Kur isha ne nje shtepi tjeter nje pjese e murit ishte e tera pasqyre :D
Kurse pjesen tjeter e thash kot, kush rri e mat oren sa kohe kemi ndenjur perpara pasqyres :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

Nuk kaloj shume,i hedh nje sy vetes ne pasqyre ,sa me i thene vetes ;-" yll jeee" ec dil perjashta tani hahaha.
shume shume pak kohe harxhoj,pasi tualet-make-up, ne perditshmeri u bene vite qe nuk bej fare po fare.
Eh pak minuta floket kur rregulloj ondet e mia :p ,perndryshe i lidh e ciao!
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

Nuk kaloj shume,i hedh nje sy vetes ne pasqyre ,sa me i thene vetes ;-" yll jeee" ec dil perjashta tani hahaha.
shume shume pak kohe harxhoj,pasi tualet-make-up, ne perditshmeri u bene vite qe nuk bej fare po fare.
Eh pak minuta floket kur rregulloj ondet e mia :p ,perndryshe i lidh e ciao!

Funny-baby-looks-in-the-mirror.jpg
 

Attachments

  • Funny-baby-looks-in-the-mirror.jpg
    Funny-baby-looks-in-the-mirror.jpg
    78.9 KB · Shikime: 0
  • Funny-baby-looks-in-the-mirror.jpg
    Funny-baby-looks-in-the-mirror.jpg
    78.9 KB · Shikime: 0

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

Une shpenzoj shume kohe para pasqyres per te admiruar veten...e si mund te bente ndryshe nje sexy goddess si une lol I dal pasqyres para dhe filloj i shkel syrin vetes duke i thene: shpirt, sa hot qe dukesh sot! Filloj loz me floket dhe i them vetes: floket e tua edhe J.Lo-ja do i kishte zili. Bej edhe ca rrotullime dhe i them vetes: edhe nga mrapa s'dukesh keq. Tani po qe je gati per te dale! lol lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Sa minuta [ore:p] kaloni para pasqyres?

Jo nuk eshte me rrezik se i bej me delikates :p
Goce e zgjuar :p


Kur isha ne nje shtepi tjeter nje pjese e murit ishte e tera pasqyre :D
Kurse pjesen tjeter e thash kot, kush rri e mat oren sa kohe kemi ndenjur perpara pasqyres :D
Do ti qe qenke plot surpriza !!
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Une e kam thene cdohere qe vonohem kur dal, kshuqe e merrni me mend vet sesa "min" rri para pasqyres:p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Shume
Po u cmenda naj dite nga kjo do e kem
 
Top