• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

rendesi ka te jene te shendetshem, te dashur e te bukur. po ama kam deshir qe nje cun e nje goc ti kem.
 

AjSi

...
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

ishalla goca largqofte me pas cuna me ma nxi jeten
 

zhandark

Anëtar i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

te jene 5 cuna 5 goca dhe te dalin pa mutacione ,,,kjo ehste e rendesishme po te mundesha te beja me shume mire do ishte perseri ,,vec ata qe lindin te lindin shendoshe e mire
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

kisha pae deshire te kem 2 djem dhe 2 vajza.nese do Allahu.
 

sensuu

sweet
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

shume kalamaja.......se ka probabilitet qe te me duan :D
 

bardha

Antarë i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

do kish dasht te jen 2 djem dhe 2 vajza
 

AjSi

...
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

1 djale edhe nje vajze :D
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Po te kisha paret e Berluskonit,,, do te kisha deshir te kisha 36

18 + 18

por mendoj se esht shum e veshtrire,,,qe te gjesh nje grua qe te pranoj
 
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Sa me pak femije aq me pak halle,kam deshire te kem 2 djem dhe 1 vajze .

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

Po te kisha paret e Berluskonit,,, do te kisha deshir te kisha 36

18 + 18

por mendoj se esht shum e veshtrire,,,qe te gjesh nje grua qe te pranoj
Veshtiresia qendron te berja e femijeve apo te rritja e tyre?:D
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

3 femije duhen ne jet,2 vajza nje djale
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Sa me pak femije aq me pak halle,kam deshire te kem 2 djem dhe 1 vajze .

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:49 ----------Veshtiresia qendron te berja e femijeve apo te rritja e tyre?:D
Per mua ska veshtersi,,te kisha para qe te mos kisha nevoj per te dal pa tjeter,,,do me kishte ngelur koha vetem per femijet dhe familjen,,,pastaj ku ka me mir se te sjellesh ne jet nje fis nje heresh,,,te gjitha shkronjat e Alfabetit Shqip:motor:

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

Sa me pak femije aq me pak halle,kam deshire te kem 2 djem dhe 1 vajze .

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:49 ----------Veshtiresia qendron te berja e femijeve apo te rritja e tyre?:D

se nuk e pash fare pikpyetjen,,,

Veshtirsia e berjes mendoj se mbrenda ciftit,, esht te gruaja,,

edhe tek rritja ne shumicen e rasteve veshtirsia esht tek gruaja,,,
perjashtuar disa raste te vecanta jetimash,,,apo kur burrit i duhet te punoj me shum se 8 or ne dit per te siguruar te ardhurat mujore,
ka edhe disa kadegori rastesh qe edhe burrat vuajn shum per ti rritur femijet,,,por ne sondazh te pergjithshem,,vuajta e femres,,,mendoj qe sesht posht 70%,

por edhe lumturia,,,apo shija qe prejeton duke rritur femijet,,mendoj se esht ne te njejten shifer ne favor te femres,,:boss::p
 

AjSi

...
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Une dua vetem nje vajze...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Te ken jeten ne radhe te pare pastaj duke pare e duke bere nuk vendoset kjo gje kshu dua 1 apo dua 7 me kalimin e kohes cifti vendos dhe mer vendimin ;).
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

plot plot ....
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

une per vet ardhe e aferte do kish 1 djali dhe 2 vajza. Me shume Rrespket.nga Qendrimi Bossi...
 

Bessy87

Anëtar i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Kur shoh femije daun dmth te vonuar e kuptoj se nuk ka rendesi se sa dhe se si i dua femijet.Nje kope dua...:p:p:p
 

JEHONA

Anëtar i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Do te doja te kem 1 vajze dhe 1 djale femijen e pare kam deshire ta kem vajze
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

JEHONA :
Do te doja te kem 1 vajze dhe 1 djale femijen e pare kam deshire ta kem vajze
Ishalla te del vajz , un do deshiroja Djal se pari :D
 

madmax

lost in the ocean
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

3 femi, eshte numri ideal
 

angi

Antar Aktiv
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

une do te deshiroja 1 djal dhe 1 vajze binjak.
 

abstraction

Carpe Diem
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

se kuptoj perse duan nga 3 kids e lart ? what for ? Lol

2 eshte numri perfekt. Nje goce e nje cun. That's it , everybody is happy. :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Se di.
Me raste nganjehere 1
nganjehere 2
nganjehere 3 me shume jo vec dalin aksidentalisht LOL
Edhe se si eshte ska rendesi por ama nje vajze e du :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

1 + 1 se ashtu I kam....
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

3 dy vajza nji djal :D
 
Top