• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Shiko tani...E di si funksionon banka e spermes??? Qe ti thjesht merr spermen aty, nuk shkon ne shtrat me ate qe e ka dhuruar...

Pastaj Nostra flet vetem nga inati...:p :p :p
E kam parasysh sa mendoj te shkoj dhe une te depozitoj qe te mos humbas rraca njerzore :D po prandaj thashe se mos ngatrohet dhe te del black man dhe do ''kujtoje'' bota kete firmen time :p

Nostra dergoi nje foto Biances shpejt LOOOOOOOOOL LOL LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Vazhdon te mos qendroje shprehja jote....
 

embelsira e hidhur

ajer-toke-ajer
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

3 femije.2vajza nje djale.te paren vajzen,djalin dhe ne mbyllje vajzen tjeter
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Aktualisht kam nje princeshe qe eshte dhurata me e cmuar per mua :dhurate:ne te ardhmen shofim e bejme por nuk jam ithtar i lindjeve te shumta :lekund: mundesisht edhe dy lindje me nga pesnjak :ciaoo:
 

Lea_ks

Antar Aktiv
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Un kam deshir te kem 2 femi....:puc
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

1skuader futbolli :p aq sa te vijn, jan te mirseardhur :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Mire e ke Suri sa te te fal perendia (pak i ndihmoni edhe ju dy a)

Une tashme kam dy dhe mezi i kemi bere hahahaha
 
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

un kam qef te kem ne fillimt nje djal ..pastai 2 binjak ^_^
 

eda sweety

sweety
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Kur i thash te fejuarit do bejme 50 femije.......pesoi atak ne zemer!!!!!!!! hahahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

pse habitesh ti eeee duhet treguar qe jemi shqiptar(une dhe babi tyre :p )

se kapa kete fjalen qedllije??? perkthema :D
ahah qeflije doja te thoja moj se na ka cmen kjo tastiera e pc o jam un po tap dhe nuk gjej germat ose eshte tastiera qe luajn germat vet :) po vazhdoi kjo krize e konomike 2 se ska lek :(
 

toni007

Antar Aktiv
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

dy eshte numri idal...per momentin kam 1 me tej shojme e bejme
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Suri, jane dy engjuj, i pari djale dhe e dyta vajze...
 

black pan

Ro$$onero Panther !!!
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

At least 10 femij , 8 djem e 2 vajza .

Kjo eshte deshira ime personale !!!
 

eleneida

Antar Aktiv
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

femija eshte gjeja me e bukur qe mund ti ndodh nje cifti.............dhe uroj qe zoti te bekoj cdo njerin nga ju.............rendesi ka qe femija te jete i shendetshem,s'ka rendesi sesa sua..........thjesht te kem femije te shendetshem dhe pa probleme...........
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

nje djale dhe nje vajze te jen si shpirt te dy
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

une do te doja 10
Po s'ma mban ti mbaj se tani kane ardh kohra te tjera jo si ato te gjysherve tane
LOLLOLLOL..
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

nje vagon... haha, shaka, 3 jane hak, por ne ditet e sotme pak si veshtir, po nejse te dal njeher une me nje ne krye po do shohim...
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Rendesi ka te dalin mire me shendet :).
Nje djale do desha dhe nje vajze
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Зngjεll;148313 said:
Rendesi ka te dalin mire me shendet :).
Nje djale do desha dhe nje vajze
Idem ... :D
 

Lolita25

So EmoTionaL
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Dua nje goceeeeee...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Një është shumë e dhjetë jan pak ! :eek:k keshtu thonin dikur plakat dhe them se ja kishin qelluar :eek:le:
 

UnAAA

e rrezikshme :D
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

mmmmmmm 2 kam deshire...djale -vajze dhe jam ne rregull :D
 

sheki

Anëtar i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

ne mendjen time dhe planifikimin familjar dy cuna e nje goce
por kurr nuk i dihet..............
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

tre femije....binjak heren tjeter :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

tre femije....binjak heren tjeter :D
Ishalla bineq heren tjeter.

Une tashme kam dy: nje qun dhe nje goce....mjaftojne hahaa
 
Top