• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

sensuu

sweet
:D s'e di......po 2 djem dhe dy vajza
se djali do nje vella dhe vajza do nje moter............jo si une,qe vuaj per nje moter
dua mooooteeeeeer:(
 

*Casanova*

kazhanov
vajze te paren pastaj nje djal dhe besoj qe mjaftoje
uen bile dhe emrat jua kam gjet para lidhjes lol, kuptphet nese nuk mi ze ndonji tjeter nga rrethi familjar :D
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Nje vajz dhe nje djale. Nqoft se duhet te vendosi vetem per njeren, pa hamendje do ta kisha zgjedh te paren :)
 

inushja2

preshevare
Femin e par me patjeter e dua vajze :p
e pas nje kohe pastaj te dytin djal dhe kaq ! ( kam ndrru mendje se e prishi dadoja kontraten me mua prandaj , ska kush mi rrit kolupucat LOL )
 

Analistja

Anëtar i ri
2 me 2 eshte fantastike por kur behen mi aman. Une nje goce e kam. Si fillim do doja edhe nje qun pastaj per me teper duke pare e duke bere...
 

dhelpra

Tironce
Une kam dashur 1 djal dhe 1 vajz ;)
Por ja qe nuk eshte ashtu kam 2 djem dhe jam shume e gezuar, i du qe te dy.
1 e kam 2vjec dhe tjetri 2muajsh :kercim: :ciaoo:
 

shantal

Anëtar i ri
3 cuna do doja te beja si tre mosketieret ...ka lezet te kesh cuna po jo s egoca si kam qejf ,, ka rendesi mos jete si ajo qe kish lind me tete kembe
 

vitk

Anëtar i Respektuar
te parin e kame rruges
gruja kerkon 3 po une 2 theme dhe me 2 mendje megjithate si duhet
 

emmy

Antarë i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

2 po te jene binjake nje qik dhe nje djale
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Une kam dashur 1 djal dhe 1 vajz ;)
Por ja qe nuk eshte ashtu kam 2 djem dhe jam shume e gezuar, i du qe te dy.
1 e kam 2vjec dhe tjetri 2muajsh :kercim: :ciaoo:
Ti kesh me jete:)

Une nuk bej plane per numra femijesh sinqerisht, megjithate sa te vijne te vijne..Per mua femija eshte bekim...
Kur munden gjyshet tona te rrisnin nga 10 femije ne kushte mizore, mund te rrise cdo njeri femije:)
 
Top