Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

dhelpra

Tironce
Une kam dashur 1 djal dhe 1 vajz ;)
Por ja qe nuk eshte ashtu kam 2 djem dhe jam shume e gezuar, i du qe te dy.
1 e kam 2vjec dhe tjetri 2muajsh :kercim: :ciaoo:
 
3 femij me pelqen te bej,2 djem dhe 1 vajze!
Femija i pare dua te jete djale.
 

vlora

PeJaNeZe
dy djem (binjake) dhe nje vajze...:D
 

shantal

Anëtar i ri
3 cuna do doja te beja si tre mosketieret ...ka lezet te kesh cuna po jo s egoca si kam qejf ,, ka rendesi mos jete si ajo qe kish lind me tete kembe
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Te ligjshem, jo me shume se 5, cun, goce, cun, cun, goce :D
 

vitk

Anëtar i Respektuar
te parin e kame rruges
gruja kerkon 3 po une 2 theme dhe me 2 mendje megjithate si duhet
 

emmy

Antar Aktiv
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

2 po te jene binjake nje qik dhe nje djale
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Une kam dashur 1 djal dhe 1 vajz ;)
Por ja qe nuk eshte ashtu kam 2 djem dhe jam shume e gezuar, i du qe te dy.
1 e kam 2vjec dhe tjetri 2muajsh :kercim: :ciaoo:

Ti kesh me jete:)

Une nuk bej plane per numra femijesh sinqerisht, megjithate sa te vijne te vijne..Per mua femija eshte bekim...
Kur munden gjyshet tona te rrisnin nga 10 femije ne kushte mizore, mund te rrise cdo njeri femije:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

cun e goc do doja po si ti vije vetem femije te jene se kam shum problem seksin te kene jeten ne rradhe te pare
 

ssokoll

Release Yourself
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

un dua 3 femi...2 djem dhe nje vajz...por folja dua nuk rritet edhe te kopshti i mbretit si thot populli :D
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

une i adhuroj femijet .... besoj se kur vijne jane gjeja me e bukur qe mund te te ndodhe ....do te deshiroja shum te tille ... 7-8 te gjithe cuna dhe te fundit goce .... bobobo ....kur e mendoj sa gje e bukur
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Deshire... nje ose dy maximumi.... por edhe pa gje nuk me ngel pishman, si kam te domosdoshem femijet.
 

Drenusha

Anëtar i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Un do doja 10 te kem si do le te jen vetem te jen shendosh e mire :):) sepse i dua shum femijet......
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

mire qengi nuk e paskeni harruar zakonin e gjysherve.

une kam deshire te kem te pakten kater ose pese cull, tre meca e ni cuce,ose kater meca e ni cuce.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

24 qe te bej dy skuadra te reja futbolli ne dr
 

Earta

Antarë
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

1 vajze & 1 djal.

(Ama kaniher kam qejf me pas vec 1 vajze hic ma shume)
 
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

do doja 3 femi, te parin e dua djal pastaj dy te tjeret ska renci si te dalin, nuk dua binjake!!!
 

sensuu

sweet
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

hmmmm nuk e di......po sa me shume se ka probabilitet qe te na duan :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

4 po e po dy ne semaforet te lajne xhame te shesin karikues bateri banane uje...dy te tjere te shtrijne doren ne qender ku ka shume njerez po erdhi dhe nje i 5ste te shkoje ti mbledhe leket ketyre te 4ve
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

une i adhuroj femijet .... besoj se kur vijne jane gjeja me e bukur qe mund te te ndodhe ....do te deshiroja shum te tille ... 7-8 te gjithe cuna dhe te fundit goce .... bobobo ....kur e mendoj sa gje e bukur

E zeza ajo vajze mbas 8 djemve....E mbi te gjitha 8 djemve shqiptare..:p

P.s. Une dua shume femije, po shume fare ama..Dhe lindja e pare dua te jene binjake.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

E zeza ajo vajze mbas 8 djemve....E mbi te gjitha 8 djemve shqiptare..:p

P.s. Une dua shume femije, po shume fare ama..Dhe lindja e pare dua te jene binjake.

ti sikur e ke kthere monedhen me cupke si do ti besh me ato artificialet ste kane mesuar qe nuk behen kalamajte LOL LOL LOL LOL dhe pliiiiiiz tregohu e sinqerte me audiencen e fv sepse ne jemi forumi shembull LOL LOL LOL LOL ne jemi ajka e shoqerise Shqiptare Kosovare Maqedonase.........
 

entila

Anëtar i ri
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

kater femije ; dy meshkuj e dy femra.............
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

ti sikur e ke kthere monedhen me cupke si do ti besh me ato artificialet ste kane mesuar qe nuk behen kalamajte LOL LOL LOL LOL dhe pliiiiiiz tregohu e sinqerte me audiencen e fv sepse ne jemi forumi shembull LOL LOL LOL LOL ne jemi ajka e shoqerise Shqiptare Kosovare Maqedonase.........

Po s'ka problem ore...Me mire ti rris vete se sa ti rris me nje nga ata burrat qe ta dredhin nga mengjesi deri ne darke.
Pastaj, nuk e bej me artificialet jo...Ka gjithe ato banka ku mund te marr ate qe me duhet,mundesisht dhe duke zgjedhur si dua te me lindin femijet e mi.. :p :p :p :p :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Po s'ka problem ore...Me mire ti rris vete se sa ti rris me nje nga ata burrat qe ta dredhin nga mengjesi deri ne darke.
Pastaj, nuk e bej me artificialet jo...Ka gjithe ato banka ku mund te marr ate qe me duhet,mundesisht dhe duke zgjedhur si dua te me lindin femijet e mi.. :p :p :p :p :p

kujdes se mos gabimisht zgjedh te ndonje afrikan dhe jo per gje por do ti japesh te drejte Nostres per sa i perket thenjes se tij LOL LOL LOL LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

kujdes se mos gabimisht zgjedh te ndonje afrikan dhe jo per gje por do ti japesh te drejte Nostres per sa i perket thenjes se tij LOL LOL LOL LOL

Shiko tani...E di si funksionon banka e spermes??? Qe ti thjesht merr spermen aty, nuk shkon ne shtrat me ate qe e ka dhuruar...

Pastaj Nostra flet vetem nga inati...:p :p :p
 
Top