• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Athere si djemt dhe vajzat kan ne enderre te kriojne nje dite familjen e shejte qe eshte per zhdo njeri por do doja te dija sa kolopusha :D do kishit deshire te benit ose te kishit :D
Cfare femer apo mashkull??
Dhe cfare do kishit deshire te ishte i pari??

Une persh 3 kolopusha do doja
2 Vjaza dhe 1 Djal
Djalin e doja te parin :D dhe besoj se djal do jet se e kam si fis qe te parin e bojme djal :D

Diskutim te kendshem!!:D
 

mirela

DODONA hajmali
une do te doja 10
Po s'ma mban ti mbaj se tani kane ardh kohra te tjera jo si ato te gjysherve tane
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Nese do me bjere ndonje llotari ne jete ,ajo do jete martesa dhe nese ndodh kjo do doja shancin te kisha tre bebusha as me shume as me pak :)
Mundesisht binjake dy te paret :) meqe mund te kem mundesine e geneve te trasheguar :)
 
Une do doja te kem 2 goca e po te kisha vetem nje goc dhe nje cun ndoshta do doja te kem edhe nje goce tjeter sa per mos ta lene tjetren pa moter :)..........Gjithsesi nuk do doja te kisha bineq edhe pse edhe mund te dali se mami im ka pas moter binjake :(
 

eldi

trafikante
te paret dua ti kem binjak 1 cun e nje goc. me pas te shoh , por kam qejf me bo nje skuader futbolli qe te kene njoni tjetrin, hahahahaha
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
e mira e te mirave per mua do ishte 1 goce e 1 cun..........po nuk me dolesh kshu menjehere do beja deri ne 4 femije te dalin cte dalin do i dua me shum se jeten time.........
 

xhebrail

Mangup me Licenc
6 djem e nje vajze
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
I kam premtuar mamit qe do ia kaloj asaj ne nr femijesh...

Une dua ta bej skuader futbolli si nr,11 ne fushe pa rezerva...:D Femijen e pare e dua goce,mundesiht dua dhe femije binjake,enderr i kam...Me duhet vetem te gjej nje burre qe do femije shume,se mbase me qellon ndonje qe don vetem 1 femije ose max 2...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
nje djal nje vajz :) te parin Djal pastaj Vajza
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Nese do kisha mundesin ekonomike per ti rritur dhe per ti mbajtur me te gjitha konditat, nuk do i vendosja vetes numer hic, sa me shume aq me mire. :D
Gjithmon me kan pelqyer familjet e "mbipopulluara", per sa konflikte mund kesh nga shumica, nuk ka azgje me te bukur ne kete bote se sa te kesh mbeshtetjen e familjes, prandaj, mendoje kete mbeshtetje kur nje familie te gjithe bashke nuk e nxen dot as nje stadium. :gallate: :gallate:
 
une du i tufe me kalamaj
mundesisht femra e meshkuj ska rendesi kush lind para
ateher dua 6 cuna dy ne irak dy ne amerike dhe dy te merren me 'femra droge e arme' :p
goca 6 dy ne itali dy ne angli e dy ne hollande' :p:p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ne jete kur te rritem per femijet e mi do rroj qe te rris ato keshtuqe nja 5 ose 6 nuk do ishte keq!
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Une cross my fingers per 4. 2 cuna 2 goca.

Mami me thote "beje te parin njehere ti dhe pastaj do shikojme se cdo thuash per ate numrin 4".
 

sensuu

sweet
:D s'e di......po 2 djem dhe dy vajza
se djali do nje vella dhe vajza do nje moter............jo si une,qe vuaj per nje moter
dua mooooteeeeeer:(
 

*Casanova*

kazhanov
vajze te paren pastaj nje djal dhe besoj qe mjaftoje
uen bile dhe emrat jua kam gjet para lidhjes lol, kuptphet nese nuk mi ze ndonji tjeter nga rrethi familjar :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
eh sa te sjelle situata
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Nje vajz dhe nje djale. Nqoft se duhet te vendosi vetem per njeren, pa hamendje do ta kisha zgjedh te paren :)
 

inushja2

preshevare
Femin e par me patjeter e dua vajze :p
e pas nje kohe pastaj te dytin djal dhe kaq ! ( kam ndrru mendje se e prishi dadoja kontraten me mua prandaj , ska kush mi rrit kolupucat LOL )
 

Analistja

Anëtar i ri
2 me 2 eshte fantastike por kur behen mi aman. Une nje goce e kam. Si fillim do doja edhe nje qun pastaj per me teper duke pare e duke bere...
 

pulcina86

❤️
3....Binjak mundesisht qe t'ja heq merakun lindjes se me frikson shum :D
 
Top