• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rudina Hajdari bën gafë të pafalshme: 3 ushtarë mbetën pa jetë në Leton

Hera

Βιβλίο φάγος
[h=1]Rudina Hajdari bën gafë të pafalshme: 3 ushtarë mbetën pa jetë në Leton[/h]
Deputetja Rudina Hajdari ka bërë një tjetër gafë sot.

Duke folur në parlament, Hajdari kërkoi që të mbahej 1 minutë heshtje sepse 3 ushtarakë shqiptarë kishin humbur jetën në Letoni. [h=4]Por edhe pse deputetët e tjerë i thanë deputetes së në fakt, 1 ushtarake shqiptare kishte humbur jetën në Letoni, ajo sërish vazhdonte të këmbëngulte në të saj.[/h]
 
Shume e pafalshme gafa e saj.Une them ta varim ne litar ne sheshin Skenderbej.
 
Top