• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rruga Dinarica

Loyalty

Anëtar i Nderuar
[FONT=&quot]Turistët e pasionuar pas natyrës duket se po mësojnë shpejt se të vizitosh vendet e Ballkanit Perëndimor, si Shqipëria, Bosnje-Hercegovina, Kroacia, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi, Serbia dhe Sllovenia do të thotë të lundorsh në ujërat e detit Adriatik, të bësh ski në Alpet Dinarike, të bësh kayaky në ujërat e lumenjve të Kosovës apo të ecësh në pyje. Por, rajoni ofron edhe një botë të tërë autentike të gastronomisë dhe verërave.[/FONT]
[FONT=&quot]via dinarica.jpg[/FONT]
[FONT=&quot]E quajtur “Via Dinarica” ( Rruga Dinarike) përfaqëson një trajektore të gjatë 2,000 kilometra që shtrihet nga Sllovenia e kalon përmes Kroacisë, Bosnje dhe Hercegovinës, Malit të Zi, Shqipërisë, Serbisë, Kosovës dhe Maqedonisë.[/FONT]
[FONT=&quot]Ky itinerar është vlerësuar si një nga rrugëtimet më interesante, ndër to britanikja “The Guardian” e ka cilësuar si ndër udhëtimet e aventurës më të mira, të përfshirë në dhjetëshen më të mirë europiane, ndërsa revistja e turizmit ثanderlust e ka cilësuar si një një nga rrugëtimet e domosdoshme për t’u ndjekur gjatë këtij viti.[/FONT]
[FONT=&quot]Ky rrjet ka për qëllim që të promovojë këto destinacione me të gjitha vlerat unike, kulturore, historike dhe të traditës si një rajon i tërë.[/FONT]
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Mua me ngjall shume nostalgji, ndjenje qetesie, te qenit me kembe ne toke. Edhe trokitjet ose oshetimat me duken si pjese e jetes time. Video realizuar mrekullisht.
 
Top