• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rritet eksporti gjerman 7 për qind

E3

Anëtar i Nderuar


Eksporti i Gjermanisë ka shënuar rritje 7 për qind gjatë qershorit, më së shumti në tre vitet e fundit, ka bërë të ditur qeveria në Berlin.

Qeveria ka vlerësuar se ky është edhe një sinjal tjetër për përmirësimin e gjasave të ekonomisë më të madhe evropiane që vjet kishte rënë në recesion.

Eksporti gjerman në qershor kishte vlerën 68.5 miliardë euro. *rel*
 
Top