• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rrëmbimi dhe vrasja e Jak Prengës, lihen në burg 5 arrestuarit/ Avokati i Elton Hajrit: Ai ka 3 vite që nuk shkel në resort

Rrëmbimi dhe vrasja e Jak Prengës, lihen në burg 5 arrestuarit/ Avokati i Elton Hajrit: Ai ka 3 vite që nuk shkel në resort


Trupi gjykues ka dhënë masën arrest me burg për 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e 49-vjeçarit Jak Prenga.

1580497252089.pngPër të arrestuarin e 5 Festim Bexhdillin, rëndon dhe akuza e fshehjes dhe asgjësimin e kufomës, ndërsa për Gentian Doci i cili është në kërkim do kërkohet po ashtu arrest me burg.

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha pyeti dy nga avokatët e të arrestuarve pas vendimit të gjykatës.

Avokati Sokol Tahiri tha për klientin e tij Elton Hajrin se organi i Akuzës nuk arriti të paraqiste prova për të vetëteuar akuzën se ai ka fshehur viktimën.

“Akuza nuk kishte prova, as filmike madje që ta provojë, vetëm mjeti e fajëson atë, por Elton Hajri ka tre vite që nuk futet aty në resort”, tha avokati.

Jak Prenga u mor peng për shkak të një ngarkese të konsiderueshme kokaine që vëllai i tij kishte mbajtur të fshehtë dhe nuk e kishte dorëzuar në destinacionin ku i kishte caktuar banda ku bënte pjesë.
 
Private conversations
Help Users
    Top