• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

ReNdEx

Interist Forever


Kur jeton në çift duhet t’u nënshtrohesh rregullave të çiftit. Këtë gjë ka bërë edhe Rozana Radi që në momentin që vendosi të bashkëjetojë me të dashurin e saj, Mc Kresha.
Mësohet se Rozana Radi i ka thënë “jo” një oferte vërtet të majme prej 1500 eurosh për të marrë pjesë në një koncert në Zvicër.Arsyeja e refuzimit të kësaj oferte të majme ka qenë e lidhur me vendimet profesionale të MC Kreshës, i cili së fundmi nuk pranon asnjë lloj oferte për koncerte nën 2000 euro.

Për këtë arsye edhe Rozana Radi, e cila është një ndër këngëtaret e kategorisë “1 milionëshe”, që në gjuhën e koncerteve përkthehet të këngëtareve që paguhen rreth 100 mijë lekë për koncert, u ka thënë lamtumirë 1500 eurove për të respektuar vendimet e partnerit të saj.///ekonomisti.info
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

Normal qe e refuzon, kur organizatoret vertete paguajn shume marramendese per paraqitjen e artisteve ne koncertete qe ata i organizojne dhe ate per te kenduar PLAY BACK.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

Rozana nuk eshte per 1500 euro_Ofendim ky!
 

ZHIGO

wish me well...
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

ja jap un aq,

vetëm n.q.s më premton se heq dor nga muzika.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Rozana Radi refuzon ofertën për 1500 euro

Pse me ngjan si tutor (Pimp) mua ky :( qe nuk e le te ta jape me me pak se 1500 euro .....
 
Top