Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

1465038957ronaldooooo.jpg


Cristiano Ronaldo ka qenë i rrethuar nga një grup femrash të bukura ditën e premte teksa po shijonte rrezet e diellit në Ibiza.

31-vjeçari ka vendosur të relaksohet pas një sezoni të ngarkuar me real Madrid dhe sigurisht futbollisti dukej në formë perfekte trupore i veshur me një palë pantallona të shkurtra plazhi.

Këto pushime, Cristiano ka zgjedhur t’i kalojë nën shoqërinë e miqve të tij dhe kryesisht nga një grup bukuroshesh, duke lënë kështu të nënkuptohet se ai e ka harruar përfundimisht modelen Irina Shayk.

/ Top Channel

1465039184_ronaldo2.jpg


1465039194_ronaldo3.jpg


1465039205_ronaldo4.jpg


1465039214_ronaldo5.jpg


1465039220_ronaldo6.jpg


1465039238_ronaldo7.jpg


1465039255_ronaldo9.jpg


1465042005_roni1.jpg


1465042025_roni3.jpg


1465042048_roni5.jpg


1465042064_roni7.jpg


1465042087_roni9.jpg


1465042124_roni12.jpg
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

Uaa kur u be dhe ky katnari
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

1465038957ronaldooooo.jpg


Cristiano Ronaldo ka qenë i rrethuar nga një grup femrash të bukura ditën e premte teksa po shijonte rrezet e diellit në

1465039184_ronaldo2.jpg
]

Lereni Ronaldon se spo bene gje ai:jooo shifni qa po bene kjo bjondja me shokun e zi te Ronaldos:poezi:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

Lereni Ronaldon se spo bene gje ai:jooo shifni qa po bene kjo bjondja me shokun e zi te Ronaldos:poezi:

ahahahhahaha Plazh o Plazh po bejne :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

ahahahhahaha Plazh o Plazh po bejne :p

Lereni Ronaldon se spo bene gje ai:jooo shifni qa po bene kjo bjondja me shokun e zi te Ronaldos:poezi:


O qyqa une per juve :gjuhe: Nona vet thot lajme kulturore :girlshok::urra::urra:
Thu kjo bjondja, shtrire, ka kap mikrofonin e po kendon kengen: :teleskop::ser:

Hmmmm, hmmm, hmmm:dylbi::habit::lool::funny:

Offf, offff - offff, offff offff aman :dylbi::habit::lool::funny:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

اa jane kto gjera turpi kshu! Ptuuu ptuuuu! :p
 

VIP

V.I.P
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

Leku ben tveten :D
Nese sdo tkishte lek apo fam,asnjera sdo i hidhte qyrret lol e jo m syt :D
 

ricky_ch

******
Titulli: Ronaldo i rrethuar nga femra super seksi

Eh sa poshtë të çon leku, e bën veten leckë të të shkelin të tjerët!
 
Top