• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rona për 17 orë afro 50 mijë klikime

Performimi i Rona Nishliut në natën e parë gjysmë finale që e qoj Shqipërinë në finalen e madhe të 26 majit në Eurovision që sivjet po mbahet në Baku të Azerbajxhanit, ka lënë gojëhapur të gjithë.
Për 17 orë, që prej kohës kur në YouTube është publikuar kënga e saj, është shikuar afro 50 mijë herë. Kësisoj Rona Nishiu është më e shikuara në videot e gjysmë finales së parë. Kënga e shkruar nga vet Rona është ndër Top Favoritët për ta fituar këtë Eurovision. 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Rona për 17 orë afro 50 mijë klikime

Hajde ndoshta po fitojme, por me veshtiresi se nga vendet pjesmarrese ne finale, kemi shume te padeshiruar.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rona për 17 orë afro 50 mijë klikime

Sa here kemi mbeshtetje neve nga publiku por ne fund pa rezultat,si perhere eurovizioni ngel nje 'miqesi e vjeter' mes fqinjeve

Urime Rones edhe pse kenga seshte se me terheq shume!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Rona për 17 orë afro 50 mijë klikime

lol ca konge jo aooo aaa uuuu ooo uuuu lol ma shpifi snuk .
 
Top