Roma – Juventus, sonte sfida më e rëndësishme e Serisë A

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ju faleminderit! Miresejugjetem! :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Diskutim problemesh ..

Gjesi all :))
Wxp,shife pak se kadekodira:Fizikë & Astronomi
dhe Gjeologji & Gjeografi,nuk me haopen fare..del koj fjali : This webpage has a redirect loop
se di ne kan tjeret kete problem por mua sme hapet kadegoria.
Gjithashtu as postimet ne kosh nuk hapen,dalin si tituj,po po te duash ti klikosh nuk hapen.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Diskutim problemesh ..

E kam dhe une ket problem ne sh tema. nder to citatet dhe filozofite tona.. :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Diskutim problemesh ..

Nevi te hapet koshi ty ,aty ku antarit cenit i jan fshi shkrimi mbi ket forum? keq se nuk ka inicjale nga cili antar eshte dergu ne kosh ai shkrim.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Diskutim problemesh ..

Soulin,po ofendoj me,zgjidhja eshte e thejsht,jepi Bam,fillimisht dy ditore.
Po vazhdoj me tutje do marri bam me te gjate kohor.
Ndersa po ofendoj neper tema,bejeni Bam ne temat ku ofendon.

Booo. Ai ka pas ban tperhershem. Se kuptoj pse nuk e ka me.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Diskutim problemesh ..

Gjesi pipell..

Po cfar ka ky Sarandioti nuk ka qen antar se ka fy,por nga koha se ka kerku ti behet ban eshte shendrru ne nje njeri i pa kultur.Them ti terheket vrejtje dhe ti modifikohet shkrimi.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Diskutim problemesh ..

Dhe mu e mbyllur me dilte. Shtypa dhe une ate hap temen po nuk u hap per qamet. Aman o wxp cna ke mbledh nje tuf profesionistesh ne ktu.. smarrim vesh hic :p

hahahahahah po do mesojme moj dhe ne :p keto gjerat e vogla,ja kshu duke hap e mbyll tema..:p etj etj
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Diskutim problemesh ..

Se di per ju te tjeret,por mua sme vijn njoftimet kur dikush me ben Kout ne ndonje postime.
 

WxP

Antarë i Respektuar
Titulli: Diskutim problemesh ..

Shikojeni te moderoni titujt e temave dhe te forumeve duhen hequr karakteret si: , - . ! @ # $ % ^ & * ( )
 
Top