Rikthehen ne mode vetullat e trasha

korado

President
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Jam dakord me Swettin,vetullat behen ne pergjithesi sipas tipareve qe ke apo formes se fytyres!
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Nuk mendoj qe vetullat duhen hequr apo pastruar sipas modes por ne baze te madhesise ,gjeresise ....se fytyres se nje femre sigurisht pa i kaluar caqet dhe ta besh vetullen si te vizatuar.

Mua me pelqejne si te thuash mesatare por keto kohet e fundit kam nderruar parukjere edhe nuk po marr rezultatin e duhur :(

Njera ngeli t'u me thene ua e ke si te mbjelle e ke si te mbjelle edhe shkul sikur te ishin qepe LOL ngela duke i rrit here pas here
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Un i heq kur kam kohe por pak se mkan then qe jam ma sexy
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

edhe x vetullat duhet te ndicet moda???
mendoj qe vetullat i heq sipas deshires dhe xshtatmerise se fytyres..
mua mi ka fal zoti vetullat e bukura :D dhe nuk kam nevoj as ti trash apo ti holloj..
 

Flavi

Antar Aktiv
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vetullat hiqen sipas tiparevete fetyres jam dakort me ket por mendoj se askujt nuk i rine bukur vetullat e holla cfardo lloj tiparesh te ket nje femer, sikur qe shoh femrat qe i hjekin shume te holla se di duken shume te shemtuara, ma kur i vizatojne ktf si klloun duken.
 

super

Antar Aktiv
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Shiko kur te dalin tani dhe CITJONET se u pa kjo pune do te rikthehemi kohes se xhaxhit jemi qe jemi :p:p:p.
 

2ntythree

Anëtar i ri
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

mua me bejne te qesh kto zonjat me tatooLOL se di pse....
asnjehere sdo i duket tatoja si vetulla e vertet...
jo kot thuhet si naturalja ska:)

a pa pa sa bukur mke fol...po nga i gjen gjithë këto fjalë të mdhoja xhanëm:eek:k :puc
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vetullat ne pergjithsi behen sipas formes fytyres!

Po behesha gati ta shkruaja, por e paske bere ti. Te holla apo te trasha, mjafton qe vetulla te jete e rregullt dhe ne harmoni me fytyren, pa ekzagjerime. Rikthehen ne mode.. per mua nuk eshte nje rikthim, sepse s'besoj se kane qene ndonjehere jashte mode.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Beni mir te i trashni pak :D se si keni filluar ti teholloni i cik teper, do lemerisemi ne meshkujt nje dite :shsh:
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

me kane pelqyer vetullat e trasha se i kam vete ashtu,foto e dyte shume bukur
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Te kishin goje vetullat e mia hmmmm do me shanin rend :(per faktin se si le rehat here te trasha here te holla s'meret vesh,,,nejse tani s'qahem se mire i kam :)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vazhdoj te mbetem e mendimit qe shume mire ja kane bere me kete rikthimin e vetulles se trashe...
Vetulla e holle si fije peri= vullgare...
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vazhdoj te mbetem e mendimit qe shume mire ja kane bere me kete rikthimin e vetulles se trashe...
Vetulla e holle si fije peri= vullgare...

Jam 100% e sigurt qe ti i ke vetullat e trasha :)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Si ne foto i kam une....:p
 

Attachments

  • Copia di f27.jpg
    Copia di f27.jpg
    7.6 KB · Shikime: 58

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

I kam normale....:D :D :D Do i preferoja cik me te trasha po s'kam ku ti marr..Aq fije kam...:p
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

shum te trasha nuk me pelqejn,dhe pse ndonjeres dhe mund ti shkojn
jam per mesataret :)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

mi ke par ti mua :) i kam shekshy LOL

pak me te trasha se tuat.pak fare dhe forma ime eshte me ndryshe,me te gjata 1cik

Po po, ti kam pare...I ke seski ti...Dhe syrin gjitheashtu....
Une po pres ti rregulloj kur te vete ne AL,se parukjerja ime atje mi ben per merak...
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Po po, ti kam pare...I ke seski ti...Dhe syrin gjitheashtu....
Une po pres ti rregulloj kur te vete ne AL,se parukjerja ime atje mi ben per merak...

te flm per kompliment po beja shaka :p :p

cmq pse si ben vete, une i bera vete,tahs do te gjej 1video se si maten vetullat dhe ku e sa duhet hequr
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Bianka ja kete video ,eshte ne anglisht por shiko ate cfar bene :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rBnOKC2naaU]YouTube - Determine Your Eyebrow Shape[/ame]


P.s sweetz nese nuk eshte vendi duhur per kete video, te jap lejen ta spostosh LOL LOL
 

VIP

V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

un i kam te trasha :( mjer un e shkreta kur i heq
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

shum te trasha me ngjajn me vetulla burri:murit:
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Lol ngjan si sylesh lol
 
Top